PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592905}

Królewna Śnieżka

Mirror Mirror
6,2 69 822
oceny
6,2 10 1 69822
5,5 12
ocen krytyków
Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

2/10

ocenił(a) film na 2

2 za kostiumy. Nic poza tym w filmie nie zasługuje na uwagę. Fatalny scenariusz, głupkowate role,
udziwniona klasyczna historia, kretyńskie dialogi, infantylny humor. I ten las! Gołym okiem widać, że
to studio. Podobny efekt zauważyłem w filmie "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci" z 1954 roku...
Z pięknej baśni zrobiono rynsztokową chałturę, tak, że nawet dla dzieci to "cudo" się nie nadaje.

ocenił(a) film na 1
edgemoon

Zdecydowanie się zgadzam! Ja to się zastanawiam dla kogo oni ten film robili? Bo ja bym go dzieciom na pewno nie polecała oglądać...

ocenił(a) film na 9
Luna111

Mówiąc krótko, nie zrozumieliście filmu i nie poczuliście klimatu... Co mnie zadziwia, bo patrząc na wasze ulubione tytuły, widzę niezły gust...

ocenił(a) film na 1
angeldog

No wow! Naczelny argument - jak się komuś nie podoba, to na pewno nie zrozumiał! A co tu jest do rozumienia?? To nie jest dramat psychologiczny, tylko film rozrywkowy i albo się to komuś podoba, albo nie. Proste.
Jedyne co mi się w tym filmie podobało, to kostiumy, ale jak dla mnie to za mało. Film oceniam jako całość i nie "kupuję" tej wersji.
Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 9
Luna111

no właśnie, rozrywkowy... a ty jesteś dramat psychologiczny. Nie podobał Ci się, bo nie zrozumiałaś. Widocznie parodia to nie dla Ciebie, nawet jeśli jest świetna. Papa :) btw. To "wow" to szczekanie?

ocenił(a) film na 2
angeldog

Nie ma to jak agresja. Dobrze że ty zrozumiałaś/eś tak zagmatwany film.

ocenił(a) film na 9
Luna111

hmmm

ocenił(a) film na 9
Luna111

Coś dziwnego mi się zrobiło przy wysyłaniu, przepraszam wszystkich

ocenił(a) film na 7
angeldog

Popieram edgemoon. Jasne, że baśniowy klimat już z założenia idzie się paść, bo film ma charakter parodiowy. Ale ta parodia jak na mój gust nie jest śmieszna, a po prostu głupia. Z filmu na pewno da się wyłuskać pozytywne rzeczy jak muzyka czy kostiumy, ale całość wypada dość słabo. Miałam wrażenie, że reżyser nie wie, jaki efekt chce osiągnąć.

ocenił(a) film na 9
Foggy_10

Jest śmieszna. A głupia jest bo miała być.

ocenił(a) film na 7
angeldog

No cóż, to już kwestia poczucia humoru.

ocenił(a) film na 9
Foggy_10

Otóż to.

ocenił(a) film na 10
Luna111

Skoro się zastanawiasz, to Ci powiem dla kogo ten film zrobili. Dla ludzi NIE cierpiących na bezmózgowie trwałe lub bezmózgowie złośliwe.
PS. Ta Śnieżka miażdży wszystkie inne Śnieżki i oryginał. Jest lekka i mądra jednocześnie. Dzieci nie zgorszy, a dojrzałego widza nie znudzi ( nie mylić z pełnoletnim ).

edgemoon

całkowicie się zgadzam. Nie jest to ani dobra bajka dla dzieci, ani film dla dorosłych. Sztuczny, nudny i nijaki. Dałem jednak 3/10 bo Roberts bardzo się starała uratować tego gniota.

ocenił(a) film na 4
edgemoon

Zgadzam się. Nie kupuję konwencji.

ocenił(a) film na 7
Bernierdh

dałem siódemkę za -I BELIEVE IN LOVE ! moja córka tańcowała aż miło ! Sam film jakiś taki nijaki

ocenił(a) film na 9
edgemoon

Mi się bardzo podobało, jak się człowiek wczuje w klimat to naprawdę może wciągnąć. Kostiumy bajkowe, ale o to właśnie chodziło. No i końcowa piosenka... cudowna!

ocenił(a) film na 10
edgemoon

Nadajesz się na cenzora po chuju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones