PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217051}

Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg

The Bugs Bunny / Road-Runner Movie
7,6 1 023
oceny
7,6 10 1 1023
Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg
powrót do forum filmu Królik Bugs i Struś Pędziwiatr: Szalony pościg

Jak w temacie - Czy posiada ktoś ten film z lektorem? - może być TVRip, VHSRip, bądź nawet VHS (byle lektor i względnie 'czysta' ścieżka audio). Jestem gotów zapłacić za kopię.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrowienia.

TonyMontana

ja posiadam dvdrip jak cos na priv podam link do chom,,ika

ocenił(a) film na 10
Bumel

jak najbardziej może być DVDRip - tylko chodzi o to żeby był lektor koniecznie, jest lektor? czy dubbing? :) Pozdrawiam

TonyMontana

również poszukuję wersji z lektorem, nie dubbingiem

TonyMontana

I jak? Udało się znaleźć coś z lektorem do pobrania? Mam ogromny sentyment do tej produkcji mając na początku lat 90 tych kasetę VHS dokładnie z lektorem (nie dubbingiem). ;) Poproszę o odpowiedź tutaj lub na priv.

ocenił(a) film na 10
euro2012

Niestety, jak dotąd nic - na pewno ktoś posiada na VHS, tylko tak się składa, że nie trafił na ten wątek ;). Do tej pory udało mi się znaleźć wersję z lektorem, ale innej pełnometrażówki - "Daffy Duck's Quackbusters". Szukam dalej króliczych opowieści (dzisiejszych 'opowiastek').

TonyMontana

Użytkownik Bumel (pierwszy komentarz do Twego posta) miał Ci podać linka do cho,,mika, nie podał Ci go? Przepraszam, że odświeżam tak stary temat, ale jak nadmieniłem, żywię duży sentyment do wersji lektorskiej tej produkcji.

ocenił(a) film na 10
euro2012

Nie, okazało się, że to dubbing :(

ocenił(a) film na 10
TonyMontana

Witam.
Ostatnio tez sobie przypomniałem o tym filmie i poszukuję go tak samo jak Wy. Ale tylko z lektorem. Kiedyś miałem na VHS, ale kaseta została zniszczona bezpowrotnie. Mam ogromny sentyment do tego filmu, więc również proszę o info jeśli ktoś, jakimś cudem, gdzieś go znajdzie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
TonyMontana

Witam. Ja posiadam VHS na 100% z lektorem. Ten film bez lektora to nie to samo ;)

ocenił(a) film na 10
MWwwa

Ooo to świetnie , że gdzieś taka wersja się zachowała.
Jeśli istnieje możliwość podzielenia się, byłbym zainteresowany.
Pozdrawiam. :))

ocenił(a) film na 9
TonyMontana

Ja mam ten film z lektorem na komputerze w formie mpg. Jeśli ktoś jest zainteresowany, napisz do mnie albo na mejla - bella261@wp.pl :)

Bella261

Czesc Bella261! Wyslalem maila, sprawdz prosze poczte :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
zzzloty

Odpisałam, również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Bella261

Cześć Bella.
Również do Ciebie napisałem. Mam nadzieję, że oferta aktualna? ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
dannyRC

Odpisałam :)

ocenił(a) film na 10
Bella261

Dziękuję za ekspresową reakcję.
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones