PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99900}
3,6 1 986
ocen
3,6 10 1 1986
2,3 3
oceny krytyków
Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment
powrót do forum filmu Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment

Jak ja słyszałam jak niektórzy mówią, że to jest straszny film albo że bardzo realistyczny to zaczęłam w to wierzyć. Z ciekawości go ściągnęłam. No i już przy drugiej części (Kopnięcie) zaczęłam się nudzić. W tej części widać było, że oni nogą praktycznie ją muskają co nie podkreśla autetyczności filmu. Albo scena Szpon. To ja już bardziej niż ona krzycze jak sobie kroste wyciskam ;-) Tragedia. Wnętrzności też klapa. Jedyne atuty filmu to mroczna sceneria i ciekawy sposób filmowania. No i może scena z okiem wmiare.

Kamcia186

Zamknij sie dzieciaku, jak nie znasz się na horrorach.

ocenił(a) film na 4
Kamcia186

racja-za mało krzyczała.
ale przesadzasz! kto ci naopowiadał bzdur, że to horror! przecież to gore jest!

Kamcia186

Lepsze gore to ja w przedszkolu miałem. Żywiłem do tej serii nadzieje a
tu lipa - w połowie drugiej części usnąłem. Ale za to seria się czymś
wyróżnia - nie da się w kinie pójść dalej z podobnymi scenami; no chyba
że się mordować będzie widzów na seansie w kinie :P W imię realizmu.

ocenił(a) film na 6
Kamcia186

Pikuslav w przedszkolu heh to pewnie chwile temu ;]

haldiria1488

Pikuslav ------> jak w przedszkolu większe gore miałeś to JESUS CHRIST, co oni tam musieli dzieciakom robić, jak w Guinea pig największym okrucieństwem jest przebijanie oka, to tam musieli chyba ciąć penisy żyletką i posypywać rany solą :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jedrol8

http://www.youtube.com/watch?v=CCzdOS6pdnk&feature=related

ocenił(a) film na 6
Kamcia186

Właśnie obejrzałem. Po wypowiedziach na FW spodziewałem się czegoś bardziej brutalnego widać nie wszyscy oglądali te same filmy co ja :). Guinea pig to dobre, kino klasy B jak sam reżyser napisał "Jest to sprawozdanie z eksperymentu na granicy przełamania bólu możliwego do zniesienia i niszczenia ludzkich zmysłów... tyle, że tak naprawdę był to pokaz bestialskiego okrucieństwa w wykonaniu trzech postaci znęcających się nad kobietą." Czyli traktuje film jako kino "rozrywkowe", przy czym uważam że po przodkach małpoludach odziedziczyliśmy (a przynajmniej ja :)) skłonność do przemocy. Jeśli to jest fikcja na ekranie i nie wychodzi poza to i nie ogląda tego dzieciak mający 12 lat to nie wiem o co to oburzenie - nikt nie zmusza do oglądania. Najlepsze/najbardziej straszne sceny z filmu wg mnie: 1. Wyrywanie paznokci (zawsze jak to jest na jakimś filmie aż mnie skręca w środku brrr...:) 2. Hałas (ja bym zwariował już po 1h) 3. Robaki w ranie po oparzeniu (podobnie jak w ptk 1) 4. Oko, którym wszyscy się podniecają a było w szkolnej ocenie na 4 (jak ktoś chce zobaczyć krojenie oka polecam "Psa andaluzjyjskiego" Pana Salvadora Dali, tamto robi wrażenie, a jest dobrych kilkanaście lat starsze). Najgorsza akcja z tymi flakami rozumiem, że może miało to zadziałać psychologicznie, ale jak dla mnie niestraszne. Ogólnie było pare scen "przedłużających" film. Moja ogólna ocena: 8 i powtarzam jeszcze raz, że to dobre kino klasy B (chociaż nie dla każdego)

Koziol_7

Ja jak na razie na youtube widziałem, jak wyrywają paznokcie tej kobiecie, ale musieli jej chyba dać w te okolice jakieś super znieczulenie, ponieważ ona na skutek tego w ogóle nie krzyczała!!! O_O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones