PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99900}
3,6 1 986
ocen
3,6 10 1 1986
2,3 3
oceny krytyków
Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment
powrót do forum filmu Królik doświadczalny: Diabelski eksperyment

eeee

ocenił(a) film na 4

nie wiem czym tak naprawde sie ekscytowaliscie oglądając ten film piszecie ze jest chory ze brutalny i ciezko sie dopatrzec ze to tylko falsz,na mnie ten film wogule nie zrobil jakiego wrazenia wrecz mnie rozsmieszyl (krecenie babki 200 razy na krzesle to fes tortura)powiem to tak moze kiedys ten film byl kontrowersyjny i mocny ale kino poszlo tak daleko ze taki film nie robi juz wrazenia na przecietnym kowalskim.Moze ociupinke lepsza była 1 bo dwojka juz calkowity ciemny las gostek tnie se babe w kolorach dramaturgii zero.Wiec jesli uwwazacie ze Krolik doswiadczalny jest chorym filmem to moze hmmm obejrzycie sobie hostel. Krotkowmowiac smiesza mnie wasze wypociny typu chore, musialem przewijac bo za mocne dlamnie widac na filmwebie bywaja dzieci co sie boja filmow

ocenił(a) film na 3
maglownik

Druga część jest znacznie lepsza. Pierwsza - fakt, bardzo słaba. Nie robi żadnego wrażenia, nie jest straszna ani szokująca. Spodziewałem się czegoś więcej po tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones