PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100641}

Królowa śniegu

Snezhnaya koroleva
6,8 1 178
ocen
6,8 10 1 1178

Królowa śniegu
powrót do forum filmu Królowa śniegu

Duży plus szczególnie za muzykę a także za niesamowity klimat panujący podczas całej projekcji filmu. Zdecydowanie polecam wszystkim, chociaż film cięzko zdobyć, ja oglądałem go już dawno, puszczali go bodajże w TVP1 i nagrałem na VHS i do tej pory często do niego wracam.

ocenił(a) film na 10
REQUEEM

W zupełności się zgadzam.Jest to jedna z najpiękniejszych ekranizacji baśni Andersena.Mam prośbę...Jeśli wie ktokolwiek jak zdobyć ten film,proszę o kontakt.Będąc dzieckiem widziałam go kilka razy i opowiadałam o nim moim dzieciom.Moim marzeniem jest obejrzeć ten film razem z nimi.To takie moje gwiazdkowe marzenie!!! :)

kaczmar_pl

Ten film jest dostępny także w Polsce, w jednym portalu sprzedającym filmy rosyjskie. Tu pewnie nie wolno robić kryptoreklamy, więc jesli aktualne, to napisz.

murza67

Bardzo gorąco proszę o namiary , gdzie mógłbym kupic ,,KRÓLOWĄ ŚNIEGU'' w wersji z 1966 z lektorem polskim. Dziękuję.


ocenił(a) film na 8
murza67

Byłabym bardzo wdzięczna jeśli podałbyś mi namiary na ten portal. Pozdrawiam.

asia_jecz

macie go z pl lektorem? z checia bym odswiezyl wspomnienia

ocenił(a) film na 10
murza67

Witam,
Ja również jestem bardzo zaintersowany kupnem tego filmu na dvd. Poproszę o namiary na ten portal. Pozdrawiam

REQUEEM

A czy to co masz na vhs, to dubbing? Widziałem to w dzieciństwie w kinie i był dubingowany.

REQUEEM

Z wielką nostalgią wspominam baśnie radzieckie. Królowa Śniegu to baśń, której się nie zapomina. Opowiadam swoim dzieciom o tej ekranizacji, jednak chciałabym im pokazać ten film. Proszę o pomoc, jak mogę kupić ten film na DVD z polskim lektorem.
wioleta

radziolko

macie go z pl lektorem? z checia bym odswiezyl wspomnienia

ocenił(a) film na 10
REQUEEM

Jak moge zdobyc kopie tej pieknej basni w dziecinstwie ogladalem ja kilka razy chce pokazac wnuczkowi pomozcie mi prosze

ocenił(a) film na 9
Arek47

Po rosyjsku na rutracker.org jest dostępny.Napisy pl. ktoś udostępnia w poście niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones