PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100641}

Królowa śniegu

Snezhnaya koroleva
6,8 1 178
ocen
6,8 10 1 1178

Królowa śniegu
powrót do forum filmu Królowa śniegu

Sentyment...

ocenił(a) film na 10

Mam sentyment do tego filmu bo jest on wspomnieniem z mojego dzieciństwa. Pamiętam, że bardzo bałem się tej sceny gdy królowa śniego ukazała się w oknie tej starej chaty. Poza tym świetna muzyka. Ogólnie-bardzo dobry film!!

Donnie_D_

Ja też mam sentyment do tego filmu. Film rzeczywiście wzbudza w niektórych momentach groze, na przykład w tej na samym początku, ale ogólnie ma dużo zabawnych wątkuch (wrony, król). Największym atutem tego filmu jest muzyka, po prostu arcydzieło. A do dziś chodzi mi po głowie ta piosenka, którą Gerda śpiewała podczas poszukiwań Kaja. "Królowa Śniegu" według Gannadiego Kazanskiego to zdecydowanie jedna z najlepszych ekranizacji bajek.

maciusan

W zasadzie nie muszę nic więcej pisać, tylko podpisać się dwiema rękami pod tym co napisał ~maciusan. Mimo, że od obejrzenia tego filmu minęło dwadzieścia kilka lat, to do dzisiaj potrafię zanucić melodię piosenki, którą Gerda śpiewała idąc po górach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones