PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550115}
5,0 184
oceny
5,0 10 1 184
Królowa śniegu
powrót do forum filmu Królowa śniegu

Nie polecam!

ocenił(a) film na 2

Byłem na premierze tego filmu w Kinie Muranów.
Niestety srodze się zawiodłem. Film jest bardzo słaby, nie ratuje go nawet dobra kreacja Ewy Kasprzyk.
Kino homoseksualne nigdy nie było wybitne, i ten film dostroił się do owego poziomu.
W założeniu miał to być rodzaj baśni dla dorosłych. W efekcie jest za dużo baśni a za mało elementów dla dorosłych.
Zdecydowanie nie polecam tej produkcji. Omijajcie szerokim łukiem.
2/10 (jedyny punkcik za kreację E. Kasprzyk)

Diallo

Autor powyższego wątku kieruje się swoimi homofobicznymi uprzedzeniami.
Mamy tu oceniać film, a nie preferencje seksualne bohaterów.
Jak dla mnie film aż powala realizmem i zmusza do refleksji, jednym słowem samo życie...
Na pewno nie można obok niego przejść obojętnie, polecam!

ocenił(a) film na 8
R_a

Też mi się ten film podobała dobra rola Teresa Lipińska (super zagrała) -z taką nutką teatralności, podobała mi się cała konwencja osadzenia całej opowieści w kanwie bajki- uszlachetnia to ten film, świetne zdjęcia, dobrze wykreowane sceny-nie nudzą widza. Jestem jak najbardziej na 3XTAK.

ocenił(a) film na 1
R_a

Film jest beznadziejny. Nawet kreacje T. Lipińskiej i E.Kasprzyk nie uratowały tego "dzieła". Gra głównego bohatera i innych postaci z dalszego planu to jedna wielka amatorszczyzna. T.Lipińska "wycisnęła" ile się dało z kiepskiego scenariusza. Ocena 1 to i tak za dużo dla tej superprodukcji.

swordwolf

Teresa LIPOWSKA na Boga :-)

ocenił(a) film na 1
jeziu_fw

Przyznaje się do pomyłki.W każdym razie to nie zmienia faktu iż nigdy nie przepadałem za tą aktorką nawet gdy była młodsza. Bo serial "M jak miłość" wyszedł mi bokiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones