PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31200}

Królowa Krystyna

Queen Christina
7,6 1 219
ocen
7,6 10 1 1219
6,8 4
oceny krytyków
Królowa Krystyna
powrót do forum filmu Królowa Krystyna

Obecnie żyjemy w czasach, kiedy koncentruje się nasza uwaga na elementach homoseksualnych w filmach. To idiotyczne, iż w recenzji tego wspaniałego filmu, skoncentrowano się na homoseksualnych skłonnościach Królowej Krystyny, a nie na innych aspektach filmu.

Owszem, jest w tym filmie scena, w której Krystyna całuje swoją służącą w usta, ale przecież nie o to chodzi! Ten film to wiele więcej niż ten motyw! Jeżeli obecna kultura ograniczy to arcydzieło do takich spraw, to ja dziękuję. Twórzcie sobie filmy inne, ale nie niszcie klasyki ponieważ kij ma dwa końce.

Frank

Film jest świetny -fakt, opis beznadziejny -fakt, ale nie powiem, żeby wątek homoseksualny w tym filmie był MAŁO istotny. :| Poza tym wydaje mi się, że prywatne listy Garbo opublikowane w ubiegłym roku ostatecznie rozwiały niedomówienia co do jej własnej seksualności. Wynika z nich niezbicie, że była biseksualna.

Davus

Qrcze od dawna szukam wiarygodnej, rzetelnej biografii Garbo opartej na niezbitych faktach ale nigdzie nie mogę znaleźć...mógłby mi ktoś powiedzieć skąd zdobyć te listy?? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Btw. Czy może czytał ktoś książkę "Garbo Abdykacja królowej" Parisa Barry'ego ?? I jak?? Warto kupić ???

ocenił(a) film na 10
Davus

Królowa w filmie jest wyraźnie bisex. Ale podobnie jak w kilku filmach o Elżbiecie I, sprawy seksu trudno oddzielić od chęci utrzymania niezależności w polityce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones