PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114883}

Królowie Dogtown

Lords of Dogtown
7,5 11 302
oceny
7,5 10 1 11302
6,5 4
oceny krytyków
Królowie Dogtown
powrót do forum filmu Królowie Dogtown

Nawet sam Tony pojawił się na moment. Jednak czasem coś dadzą zajebistego na HBO :)

A więc film jest na faktach autentycznych?? Rewelacja!! To może go potem będą dalej kontynuować, ale akcja cofnie się do tyłu do lat dzieciństwa bohaterów. No wiesz wtedy kiedy jedli rano maślane masło a na obiad kluski z makaronem??

ocenił(a) film na 6
norsevia3

film niezły.powtarzam: NIEZŁY.nie ma tam zadnych wielkich rewelacji ani chocby zlotoglobowych kreacji (choc Ledger wyraznie bije reszte na glowe) 6/10

i panie i panowie.nie ma faktów autentycznych,tak przy okazji.błąd tautologiczny:)

ocenił(a) film na 8

"Świetny film i zajebista muzyka. Super historia na faktach autentycznych" wyjąłeś mi to z ust... nic dodać nic ująć...

ocenił(a) film na 10

no nie wiem. myślę, że powinieneś się bardziej lepiej przyłożyć do wystawiania komentarzy. xD lol

Muzyka najlepsza na świecie :)

Film naprawdę godny uwagi. Co mnie uwiodło to pokazanie jak łatwo przez pieniądze stracić przyjaciół. Film na 10 za nie pokazanie takich ludzi. Nigdy nie można się poddawać. Trzeba robić to co się kocha.

ocenił(a) film na 9
Kapitalny_maniak

kocham!
W końcu na polsacie dali coś ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones