PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 178
ocen
7,1 10 1 47178
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

10/10

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film jaki udało mi się oglądnąć w tym roku. Akcja od samego początku do końca i trzymający napięcie. Rewelacja. Polecam. Oby więcej takich filmów kręcili.

A może ktoś ma propozycje które filmy warto oglądnąć i mają tak dobry poziom jak ten.

użytkownik usunięty
BaSE_X

Też przed chwilą obejrzałem. Film dobry, momentami bardzo dobry, ale bez rewelacji. Tym nie mniej warto go obejrzeć. Oceniłem go na 7/10. Polecam No Country for Old Man jeśli jeszcze nie widziałeś. Ten film dopiero trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 10

zgadzam sie z base. film jest baardzo dobry. po pierwsze fabuła, akcja, strzelaniny i teksty heh boskie. film od pierwszej minuty trzyma w napięciu. nie porównywałabym go do no country for old man - po pierwsze inna fabuła, po drugie film w połowie zaczynał być nudny, no i miał beznadziejne zakończenie. a street kings jest pod kazdym wzgledem naj. rowniez daje mu 10/10 !!!!!!!!!!

BaSE_X

Moze nie najlepszy ale swietny :) ten rezyser umnie takie filmy nagrywac wszystkie jego sa swietne:) odemnie daje 9/10 !! Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 8
mistrz439

Rewelacja 10/10 jak na razie mój faworyt tego roku a co mogę polecic w tym klimacie?
http://www.filmweb.pl/f214217/Brudne+sprawy,2005
Również zaje.isty polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones