PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 121
ocen
7,1 10 1 47121
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

3/10

ocenił(a) film na 3

Moim zdaniem film:
Słaby, nudny, a co gorsza przewidywalny.
Keanu Reeves jak zwykle sztuczny do granic możliwości.

ocenił(a) film na 7
Topsy

Widziałeś zaledwie naparstek filmów z udziałem Keanu i gadasz bzdury...

ocenił(a) film na 3
Szajba

No tak, oczywiście wiesz lepiej ile filmów z Keanu widziałem... w tym przypadku ciężko wdawać mi się w
dyskusję z człowiekiem, który jest tak świetnie obeznany w karierze takiej znakomitości kina, jak Keanu. Poza
tym mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień i taka pora, kiedy będę mógł jak równy z równym wymienić swoje
(oczywiście pochlebne) spostrzeżenia na temat "znakomitej" gry aktorskiej tego wszechstronnie uzdolnionego
Króla Ulicy.

ocenił(a) film na 7
Topsy

Tą twoją ironie to wsadz sobie w dupe. Jakbyś przeżył tyle tragedii co on to też byś chodził sztywny jak pajac. I nie tylko zresztą ty. Bo nawet Brando jak miał swoje tragedie grał beznadziejnie. Wiec usprawiedliwienie dla Reevesa to, że grał sztywno w paru filmach jest. A w tym filmie nie wiem gdzie tywidziałęś sztywne granie... chyba nie masz pojecia o aktorstwie i gadasz tak bo myslisz ze zagrał tak jak w poprzednich filmach...
Żałosne taki podejscie.

ocenił(a) film na 3
Szajba

..............................<<<| Przepraszam |>>>............................

użytkownik usunięty
Szajba

...
A co, on jeden? Nie przesadzajmy, on nie ma takiej charyzmy, żeby być jakimś super aktorem. Po prostu ma taką mimikę, że nigdy nie będzie doskonale grał. I tragedie nie mają tu nic do rzeczy. Widziałam wiele jego ról, ale specjalnego talentu w nim nie dostrzegłam nigdy. Keanu ma niesamowitego nosa do dobrych filmów, i dlatego nadal się utrzymuje. Lubię go, ale on po prostu gra średnio...

ocenił(a) film na 4
Topsy

Niestety muszę się zgodzic. Do obejrzenia filmu zachęciła mnie obsada i (po raz kolejny znacznie zawyżona) ocena na filmweb-ie.
Już od 20 minuty filmu (rozmowa w knajpie po udanej akcji) wiedziałem jak się film zakończy. Aktorzy grali tak jak Samuel L. Jackson - pracoholicy dla których ważniejsza jest ilośc, nie jakośc. Straszliwie zawiodłem sie na Foreście, po Keanu natomiast nie spodziewałem sie wiele ale i tak udało mu sie mnie zaskoczyc. Teraz jestem już w 100%pewien ze swoje najlepsze role ma już za sobą (coś jak nasza reprezentacja w piłkę nożną).
4/10 - bo są gorsze filmy i dlatego że z pewnością film ten nie zasługuje by różnic się w ocenie od Borune'a Ultimatum o 0.20 pkt-u.

ocenił(a) film na 8
helpmechill

a ja właśnie skończyłem oglądać i muszę stwierdzić, ze film mi się podobał, dałem 8/10

gradins

Mnie się również film podobał :] ale jak wiadomo nie wszyscy muszą lubić to samo, każdy ma swoje gusta każdy ma swoje klocki swój świat każdy lubi co innego :]

LuKa_JustJunior

Idąc za argumentacją Szajby dochodzę do wniosku, że kijanu miał w życiu same tragedie, szczególnie w czasie, kiedy grywał w filmach.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Norton

do mojego zestawu klocków Keanu ni w ch** nie pasuje ;)
pzdr

ocenił(a) film na 8
helpmechill

Założycielka tematu niech ogląda m jak miłośc.Film wyzwala emocje kawał zaj.biscie dobrego kina Ayer nam zaserwował, w stylu Dnia Próby, to sie nazywa film a nie jakieś gówna co nam ostatnio serwują.....

ocenił(a) film na 8
aronn

Topsy chopsy, słaby,nudny coś ci sie trochę pomieszało w tej głowce to mi powiedz co ostatnio zrobili o tej tematyce co by sie równało z tym filmem albo go przewyższało?

ocenił(a) film na 3
aronn

Naprawde nie mam pojęcia o co chodzi niektórym z tym "lepiej oglądaj m jak miłość" czy to jakiś rodzaj
prowokacji? czy po prostu nie możecie nic lepszego wymyślić? - zresztą nie istotne - to primo
Secundo: Niestety błędnie określiłeś moją płeć, ale wybaczam - zapewne byłeś zbyt zajęty zgadywaniem jakie
są moje ulubione seriale telewizyjne...
Tertio: Pan David Ayer jedynie co nam dobrego zaserwował (z dużą pomocą Pana Antoine Fuqua)to oczywiście
Dzień Próby ale niestety jak w przypadku M. Night Shyamalan i "Szóstego Zmysłu" na tym po prostu się
skończyło. Widać że o wiele lepiej wychodzi Panu Ayer pisanie scenariuszów niż reżyseria (chociaż i tu
powienienem poważnie się na tym zdaniem zastanowić ponieważ S.W.A.T. też nie był jakimś jego specjalnym
osiągnięciem ).
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Topsy

No Topsy brzmi bardzo kobieco i stąd moja pomyłka a jak kobiety to w większości przypadków ulubiony filmik to m jak miłość,to primo.
Secundo no do Dnia próby chyba nic nie dorówna tak jak Szósty zmysł
Shyamalana poprzeczka postawiona bardzo wysoko....

użytkownik usunięty
aronn

Ale z ciebie szowinista. Większość kobiet wie, ze M jak miłość to chała, a znam kilku facetów, któży ślinią się ze szczęścia jak mogą poznać dalsze losy Mostowiaków. Także wniosek jest jeden: nie o płećtu chodzi...

użytkownik usunięty

Daj spokój, chodzę jeszcze do szkoły, a moi koledzy namiętnie oglądają m jak miłość i na wspólnej :)

ocenił(a) film na 8

Katriona zgodzę sie dałem plamę,ale ta druga wypowiedz,
"moi koledzy namiętnie oglądają m jak miłość i na wspólnej"
no to juz lekka przesada i do tego namiętnie??

ocenił(a) film na 5
aronn

Wyjasnijmy sobie jeden fakt... Keanu gral dobrze PRZED Matrixem: Reaktywacją. Wychowywalem sie na filmie "Speed", "Point Break" (Na fali z Patrickiem Swazey'em) i "Adwokat Diabła" I tam wlasnie swiecil najwieksze triumfy przez caly okres lat 90-tych. Pozniej zapewne albo w zwiazku z tragediami rodzinnymi, albo po prostu z wypalenia aktorskiego zaczal grac jak kloc, calkowicie bez emocji... I niestety kazda jego kolejna rola jest tylko potwierdzeniem tego faktu. Nawet w filmie "Dzien, w ktorym zatrzymala sie ziemia" gra role opetanego przez obca forme... I tutaj jego bezuczuciowosc i klockowatosc pasuje idealnie...

Tak wiec film kiepski, jesli chcecie naprawde zobaczyc genialna role aktorska skorumpowanej gliny to polecam "Deep Blue" z Kurtem Russellem. Najlepsza rola w historii filmow zly glina, dobry glina i asfalty...

Golan

Polecasz "Dark Blue";), reszta do przyjecia choc bez aprobaty,a propos ost dwoch linijek, dodalas/les je z tego samego powodu co ja wszystko po "Dark Blue",co by przeszlo przez filter ilosci - nie mylic z jakosci;]

ocenił(a) film na 4
Golan

Dokładnie pierwszy "Matrix" to jego ostatnia dobra rola. Tak jakby MATRIX go więził... ;)

użytkownik usunięty
aronn

aron, zdziwiłbyś się, widziałam ich raz w takim stanie na wycieczce ;P płeć nic do tego nie ma, tylko mężczyźni bardziej się tego wstydzą ;P

golan, zgadzam się, teraz to nie to samo, co kiedyś... speed to chyba jedna z najlepszych jego ról.

ocenił(a) film na 8

O tej tematyce polecam jeszcze:
http://www.filmweb.pl/f214217/Brudne+sprawy,2005

Topsy

Jak dla mnie film dobry sporo akcji świetna gra aktorska no i fabuła świetna podoba mi się ale że jest Keanu to dam nawet 9/10

ocenił(a) film na 8
Topsy

Ty jesteś nudny jak flaki z olejem a nie film....znawca się znalazł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones