PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 178
ocen
7,1 10 1 47178
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Ze tez reeves zagral w tak glupim filmie. No przieciez na to nie da sie patrzec. Zreszta, co sie bede rozpisywal. 0/10. I niech mi odpisuje ktokolwiek chce, ze jestem taki czy inny. Ten film to dziadostwo i tyle.

ocenił(a) film na 4
legatory88

Zgadzam się. Też zasnąłem z 2 razy podczas oglądania. Film niewypał totalny. Żal Keanu i Foresta, nawet ich obecność nie pomogła temu filmowi. Daje 1/10.

ocenił(a) film na 8
legatory88

A ja wręcz przeciwnie ;-) Bardzo lubię i Reevesa i Whitakera ale do oglądania usiadłam bez przekonania. Ani tytuł ani początek filmu nie były zachęcające. Natomiast po chwili film zaczął mnie wciągać, i muszę przyznać, iż choć nie lubię zbytnio filmów o upadłych gliniarzach ten całkiem mi się spodobał.

ocenił(a) film na 1
lizka_gdy

ja podobnie - lubię obydwu (szczególnie Whitakera po fenomenalmym Ghostdog'u) ale takiego gniota w ich wykonaniu absolutnie się nie spodziewałem. Dialogi jak z jakiegoś W-11, odgrywanie ról drętwe, fabuła żenada - najgorzej wydane 10zł na wypożyczenie filmu - a mogłem wejść na filmweb przed wypożyczeniem :)))

ocenił(a) film na 2
ogooreck

Jak wypożyczałem ten film to liczyłem na porządną akcję, a nie jakąś mdłą historyjkę o policjancie-alkoholiku. Niby jest tam jakiś zwrot akcji, trochę nawet strzelają, ale to razem i tak się kupy nie trzyma. Zdecydowanie poniżej oczekiwań...

s7mon

dobry film i tyle co za h.j pisał recenzje to nie lovee story nie czaje co sie wam nie podoba poprostu nie lubicie filmów z czarnymi

stigmantop

Film, który na prawdę można obejrzeć. Reeves jak zwykle aktorsko klockowaty, ale sam obraz nawet wciąga.
Są nawet puszczone oczka do widzów:
- Ludlow na samym początku wychodzi z domu i ma przywdziane okulary, które już dzieś widziałem ;)
- dr House wynurzajcy się zza parawanu w szpitalu ;)
Nie są to może "Tajemnice LA", ale seans nie zmarnowany.
Ode mnie 6,5

ocenił(a) film na 9
legatory88

Niektórych opinii nie jestem w stanie zrozumieć. 0/10? Człowieku przestań. Ja rozumiem, że może się nie podobać i oceniasz na 5 czy coś w tym stylu. Za samą grę aktorów należy się te 5. Nudny? Dziadostwo... 0 to mogą dostać filmy Bolla...

ocenił(a) film na 6
legatory88

widzialem gorsze gnioty, jak np. Krolowie nocy -to jest w ogole porazka, a ten jeszcze jako tako dal rade, ale nie rewelacja.
Z dobrych tego gatunku, polecam: "Policjanci"

legatory88

różne są gusta, wiec każdemu może się podobać co innego.
mnie osobiście ten film nie zachwycił, ale też nie zasnełam.
myślę, że jest on dobry, ciekawy pomysł, dobra obsada, kiepska realizacja.
jak dla mnie zasługuje na 6.
komentarze typu "nie da się na to patrzeć" są głupie i bezsensowne, bo jest to twoje osobiste odczucie, nie musisz się dzielić nim z innymi.

ocenił(a) film na 6
Purplecuckoo

Najgorsze jest to ze takie nudne filmy i nuzace chyba ze ktos woli myslec niz ogladac, maja taka dobra ocene jak 7 z kawalkiem :( a filmy naprawde dobre maja po 5 czy 6. To jest przykre naprawde nie wiem kto ocenia te filmy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones