PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 073
oceny
7,1 10 1 47073
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

5/10

ocenił(a) film na 5

Wielka tajemnica rozwikłana przez samotnego kowboja, który zabija wszystkich bez względu na wszystko. Na końcu szczęśliwe zakończenie - wszyscy są happy, a bohater wychodzi na swoje i kontynuuje to co robi najlepiej. Ode mnie 5/10 ale 2 oczka z tego to zasługo ostatnich 20-25 minut.

ocenił(a) film na 8
pachomir

napisałeś że było szczęśliwe zakończenie a według mnie nie do końca ponieważ zginoł ten młody policjant "dwa w jednym" :D:D:D

użytkownik usunięty
Imperia

Ja daję 7/10. Film dobry, żwawa akcja, trzymał w napięciu ale faktycznie dziwiło mnie to, z jaką swobodą główny bohater wykorzystywał swoją "licencję na zabijanie", prawie jak James Bond :) Poza tym, gdy inni wokół ginęli, on zawsze znalazł wyjście z sytuacji bez wyjścia, zawsze miał farta i wszystko uchodziło mu płazem. Takie naciąganie w dzisiejszych czasach widza trochę razi, bo jest to wszechobecne we wszystkich współczesnych produkcjach - typowy amerykański fart, towarzyszący głównym bohaterom na każdym kroku. Pod koniec filmu rzeczywiście okazało się, że nie zawsze wszystko jest takie, jak wydaje się być z pozoru, ale nie zgodzę się z tym, co niektórzy tu piszą, mianowicie że film pozostaje w pamięci na długo. Wczoraj przeze mnie obejrzany - dziś już praktycznie zapomniany. Film raczej do pooglądania niż do zachwycania się, stąd niezbyt rozumiem oceny 8/10 a tym bardziej 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones