PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 121
ocen
7,1 10 1 47121
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Dla mnie film jest świetny, a fabuła wciąga do samego końca. Naprawdę nie wiem czemu "Królowie ulicy" dostał tak krytyczną recenzję bo film może nie jest jakimś arcydziełem ale bardzo dobrym filmem sensacyjnym i jestem w 100% przekonany że większość widzów się ze mną zgodzi

Bart359

Film jest konkretny i tyle,z dobrym klimatem i muzą,wyważony,z różnymi wątkami i nie jakoś zbytnio naciągany.Dobra fabuła.

ocenił(a) film na 8
Bart359

Potwierdzam. Cały czas się coś dzieje i zakończenie też trochę zaskakujące więc śmiało można wystawić 8\10

ocenił(a) film na 6
Bart359

Film bardzo dobry, szkoda tylko, że tak przewidywalny :) jak tylko zobaczyłem najlepszych kolegów Keanu od razu wiedziałem że to Ci źli, a Terry Crews nie mógł grać negatywnej postaci. Dałem 6 gwiazdek - film ciekawy i wciągający.

ocenił(a) film na 7
macsonic

Ja od razu wiedziałam ze ten czarny jest nie tak ;P. Jego 'gra' była słaba ( jako komendant bo ogólnie aktor dobry i to przedstqawialo caly koniec) . Film nie bardzo mi sie podobal.. I 'house' (bo imienia nie pamietam) kiedy w ostatniej scenie z nim gadal stalam sie glupia i prawie co nie zrozumialam zakonczenia.
Wychodzi na to ze on z tego bagna teraz go wyciagnie i bedzie czysty i sam deszedl w tym klebie welny kto jest sprawca i ze jest 'mu' potrzebny. Albo tak, albo jestem za głupia żeby go zrozumiec. xd

ocenił(a) film na 8
Bart359

Mi też film się bardzo podobał. Porządne kino akcji. Trzyma w napięciu do końca. Sceny są realistyczne - film nie jest przesadzony. Daję 8

ocenił(a) film na 8
Bart359

i bardzo dobry "dr House"...

Bart359

Bardzo dobry film. Początkowo zastanawiasz się o co w nim tak naprawdę chodzi, a kiedy pod koniec filmu myślisz, że już wiesz co się wydarzy, zostajesz mile zaskoczony.

ocenił(a) film na 7
Bart359

W sumie mogę tylko potwierdzić, że dobry film. Konkretnie zrobiony z nienaciąganą fabułą. Osobiście uważam, że gra Whitackera była na średnim poziomie. Jakoś niezbyt przepadam za tym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones