PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 118
ocen
7,1 10 1 47118
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Myślę że twórcy tego filmu za mało się postarali by ten obraz zapadł nam na dłużej w pamięć. Nie jest to film zły lub naciągany lecz nieco odrobinę schematyczny. To samo tyczy się głównego bohatera, do którego nic nie czuję , ani sympatii ani empatii :) jest jakiś mało wymiarowy co jednak nie czyni filmu złym :) Forest W. zagrał co miał zagrać i zrobił to na 5 z plusem :) natomiast Keanu R. po prostu nie pasuje do tej roli lub tez za mało się przyłożył :) ale jak mówiłem film nie jest zły i da się go oglądnąć i myślę że jeżeli ktoś lubi filmy w takim klimacie to powinien go oglądnąć :) 7/10

ocenił(a) film na 7
otrades

racja. Spodziewałam sie rewelacyjnego filmu, a po obejrzeniu uznałam, że jest najwyżej dobry. Widziałam go niecały rok temu, a już nie pamiętam o czym był...

ocenił(a) film na 9
Urquinaona

ja tez ogladalam ten film jakis czas temu i musze powiedziec ze gleboko zostal mi w pamieci, pamietam w wiekszosci co tam sie dzialo jestem do dzis pod ogromnym wrazeniem, byl swietny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones