PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 118
ocen
7,1 10 1 47118
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Film jest dobry. Wciąga lecz jest zbyt przewidywalny. Od początku wiedziałem kto kogo wrabia i jaki będzie finał. Moim zdaniem 7 to sprawiedliwa ocena

Gornik

Jeden z najlepszych kryminałów. Daję 10/10.

Gornik

gornik

dobre kino sensacyjne, a z innej "beczki" kolego " gornik" bez obrazy ale tutaj takich osob jak ty ktorzy juz na poczatku filmu wiedza jak bedzie koniec jest "multum" praktycznie co drugi oglasza wszem i wobec ze narodzil sie nowy Sherlock Holmes;)

ocenił(a) film na 7
grzes1962

Kolego Grzesiu
Napisałem tylko że film jest troche zbyt przewidywalny. Nie sądzisz ???

użytkownik usunięty
Gornik

Napisales wyraznie ze jest ZBYT przewidywalny. Nie uzyles wczesniej slowa TROCHE. A to diametralnie zmienia ton i sens wypowiedzi. Poza tym gratuluje i wspolczuje zarazem. Gratuluje z tego wzgledu ze wszystko odrazu wiesz. A wspolczuje gdyz jak sie ma takie zdolnosci to chyba nie warto nic ogladac.

ocenił(a) film na 9
Gornik

zgadzam się na 7 ale dodałem jeszcze jeden punkt ponieważ na początku filmu jeśli dobrze zauważyłem główny bohater kupował polską wódkę i jeszcze jeden punkt za udział w tym filmie Hugh Laurie'go i wyszło mi 9 :]

ocenił(a) film na 7
Bohen_filmweb

Jakbym włączył film podczas dyskusji Laurie'go z porucznikiem to mógłbym pomyśleć że to koleiny odcinek Housea. To samo zachowanie ta sama przemądrzałość. 7/10

ocenił(a) film na 9
Mateoz555

tak :] tyle że zamiast vicodinu żuł chyba gumy czy coś w tym stylu no i nie kulał. dziwny widok.

ocenił(a) film na 7
Bohen_filmweb

w końcowej scenie, kiedy wychodzi na taras, miałem wrażenie, że trochę utykał :)

ocenił(a) film na 8
Gornik

tez oglądałem 2 dni temu bodajze. jak dla mnie dobry film choc przyznaje że nic innego ciekawego nie było dlatego go puściłem na nieszczęsnym polshicie ;) ja podejrzewałem że kto inny był zamieszany w te intrygi i zabójstwa, pewnien doktorek :) fajny i dość brutalny, sporo realistycznych scenek, np postrzały, duzo krwi, nie jak niekiedy, ktoś kulke albo kilka dostaje i ma dziury w koszuli ledwie..

pimpelson

Ja dałam 4 bo był nuuudny. Uwielbiam Keanu, ale nie dam wysokiej oceny tylko dla tego, że w tym zagrał..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones