PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 121
ocen
7,1 10 1 47121
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Jednak bez Reevsa i Whitakera byl by jeszcze lepszy. Sa slabi.

ocenił(a) film na 7
Volturnus

Że jak? Bez Reevesa i Whitakera to by był dużo gorszy film :D, a jest dobry, choć za bardzo przewidywalny.

ocenił(a) film na 6
kyloss1

Jak dla mnie jest tylko niezły [6/10], Reeves trochę drewniany, ale Whitaker zagrał an poziomie. co do fabuły to niektóre sytuacje, sceny są absurdalnie naciągane i głupie.

Cziken

A czy zauważyliscie ze Whitaker ani razu nie spojrzal prosto w obiektyw kamery, a Reeves wycieral nos reka?
koles z zezem i jakis zasmarkany nie moga przeciez pozytywnie oddziwalywac na widza

ocenił(a) film na 6
Volturnus

No Witaker miał cos nie tak z tym spojrzeniem:D ale "neo" był sztywny maksymalnie

Cziken

Bo jak ktos komus nie patrzy prosto w oczy to odrazu jest podejrzany. Ja wiedzialem wlasnie po tym juz na samym poczatku ze Witaker jest umoczony
:)

ocenił(a) film na 7
Volturnus

Whitaker ma taką wadę wzroku, lewa powieka mu spada. Podobnie Stallone ma częściowy paraliż twarzy po porodzie i zaburzenia mowy. Nie wiem po co to krytykować, to jest nawet pewna zaleta.
A dla mnie Reeves zagrał tak, jak powinien, ale po Matrixie będzie mu trudno w innych filmach.

kyloss1

Celna uwaga, tez uwazam ze Reevsa powinien w tym filmie zastapic Stalone - widzialem go w Rambo 4 i jestem pewien ze by sobie poradzil ze skurompowanynymi gliniarzami a biorac pod uwage jego wade (ktorej wspomniales ze jest zaleta) to nie zostal by tak szybko rozpoznany przez Whitakera. jak to sie mowi "Trafil swoj na swego".

ocenił(a) film na 7
Volturnus

Nie powiedziałem, że Stallone powinien był zastąpić Reevesa, ale widzę, że odgrzewasz temat na siłę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones