PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 118
ocen
7,1 10 1 47118
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Ogólnie film bardzo dobry, może fabuła trochę schematyczna, ale za to dużo smaczków, nietypowych zagrań i do tego świetna gra aktorów, wśród których same znajome
twarze. Fajnie byłoby do końca, ale niestety okazuje się, że źli policjanci zostali pokonani (konkretnie zabici), a dobry policjant nie poniósł konsekwencji, bo są też inni dobrzy
policjanci, którzy go wspierają. Buahaha, bardzo mnie to zniesmaczyło, ale już mi przeszło. Oto z hollywodzkiej, choć przyjemnej bajeczki z wartką akcją film zmienia się w 5
minut w propagandę o wspaniałych stanach, gdzie dobro pokonuje zło, bo są dobrzy policjanci. Nie podoba mi się to zakończenie. Ale cieszy mnie (w pewnym sensie), że 5
lat po powstaniu film scenariusz się ziszcza poprawiony o realia. Oto weteran z Afganistanu i Bahrainu Walk Christopher Dorner, uczciwy glina o nieskazitelnej opinii, który
próbował walczyć z korupcją, zostaje zwolniony, ponieważ jest niewygodny! Oto rzeczywistość! Jak musiał być ten człowiek sfrustrowany, że podjął tak drastyczne kroki? Były
snajper pisze 20stronicowy manifest obnażający prawdę o LAPD, gromadzi broń, świetnie zna partyzantkę i taktyki policyjne i rusza na polowanie uzbrojony po zęby.
Pierwsze osoby zabił jakieś dwa tygodnie temu. Policja zaczyna na niego polować, a w mediach blokada informacyjna. Polecam bliżej zapoznać się ze sprawą, w telewizji o
niej nie usłyszymy. Koleś już nie żyje, ale na pewno będzie z tego mocny film i mam tylko nadzieję, że produkcją zajmie się Megan Elllison, a reżyserią Bigelow i pokażą to
bez oceniania, tak jak było i będą kolejne oskary :) Bo rzeczywistość jest o wiele bardziej przykra niż "Królowie ulicy", ale nie można jej ukrywać. Mimo wszystko daję 8 za
sporo dobrych scen. Film mnie zaciekawił i wywołał emocji, chociaż temat oklepany. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
iamtonia

jak to zli agenci pokonani? okazalo sie ze wszystko jest bagnem ...wander mial kontrole nad wyzszymi wladzami a ci chcieli odzyskac to co on na nich ma dlatego pojawil sie briggs.na koncu mamy tez zdanie ze ci wyzsi ranga beda sie klaniac ludlowowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones