PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 157
ocen
7,1 10 1 47157
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Do tej pory sugerowałem się ocenami ze społeczności filmwebowskiej i oglądałem w większości tylko te filmy, które miały powyżej 8. Teraz sobie myślę: Ile perełek przeleciało mi przed oczami?
Ten film to Klimat (przez duże K), intryga i Keeanu Reeves (sory za ewentualny błąd w wypisaniu jego dość trudnych danych osobowych :D).
Obejrzałem ponad tysiąc filmów w swoim dorobku i wiele spośród tych oglądałem "na siłę" i przekładałem samo obejrzenie, to "Królowie Ulicy" był jednym z tych, który pozwolił mi się wyssać przy końcowych napisach. Znów pokochałem filmy, którym ostatnio czegoś takiego brakuje (przynajmniej tym, których ja się podejmuje).
Człowiek pamięta czasy, kiedy nie robił kilka rzeczy na raz przy oglądaniu filmu, tylko cały się angażował w sam film i właśnie "Królowie Ulicy" mi coś takiego zaserwowali.
Rewelacyjny, 9/10.

ocenił(a) film na 1

haha to zalezy jakie byly te filmy ktore ogladales przedtem..moze "śmierć w Wenecji"??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones