PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 178
ocen
7,1 10 1 47178
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

bo tak wygodniej, niestety dzieją sie takie rzeczy w rzeczywostosci i już nie wiadomo kogo bardziej się obwaiać, przestępców czy policji,. Nie wiadomo już kto jest dobry a kto zły, komu ufać a komu nie. Korupcja jest wszedzie. Kasa, chęć posiadania wladzy, sex rządzą tym wszystkim. I to jest pokazane w filmie, Tylko nie podoba mi sie końcowka. Osoba,która nieźle "narozrabiala", nie zawsze byla fair, staje sie wielkim hero,którego potrzeba,aby rozwiazywać podobne sprawy ukazane w filmie. Tylko jakimi metodami?? Z reszta , i tak nikt tego nie zmieni, nitk nie zatrzyma. Proces sie zaczął nieodwracalnie, Aż sie wszyscy powybijamy i zniszczymy nawzanjem. Alleluja

paulinka3600

O czym niby się nie mówi? O korupcji w amerykańskiej policji? Phehe. ;-) Były dziesiątki, jak nie setki, a może i nawet tysiące filmów o tej tematyce. "Królowie..." to jeden wielki schemat, żywcem zerżnięty z tamtych.
Albo urodziłaś się wczoraj albo naprawdę mało widziałaś, skoro te marne popłuczyny uważasz za coś nowatorskiego i skłaniającego do refleksji.
Pzdr.

ocenił(a) film na 7
Cris

A kto mówi,że to film nowatorski? uwierz mi że widziałam wiele takich filmów i wiem ,że ten jest schematyczny. Oceniłam temat ujęty w filmie i tyle. Wypowiedziałam sie na temat problemu związanego z policją,przestępczością itd. Nie rozumiem dygresji Twej, pzdr

ocenił(a) film na 3
paulinka3600

Co to jest dygresja?

_Ja_

jest to odejście od głównego tematu wypowiedzi i wprowadzenie wątków z inną luźną lub wcale nie mającą związku z wypowiedzią, wtrąconą w jakąś treść pisaną lub mówioną.





żywcem z Wikipedii ; D

ocenił(a) film na 3
nosiadek1920_2

No właśnie. Informacja specjalnie dla Ciebie, Paulinko.

ocenił(a) film na 5
Cris

Ludzie,czy wy zawsze musicie się gryźć? Dziewczynie pewnie chodziło,że ten film pokazuje policję w inny sposób niż "Miami Vice" albo "Zabójcza broń",bez słodzenia jacy to oni są wszyscy heros i cool guys. Wyraziła swoją opinię bo ma prawo a wszyscy się rzucili jak psy.Wyluzujcie,nie jesteśmy w sejmie ;P

ocenił(a) film na 7
elina81

Dzięki za wsparcie;) Na szczęscie nie przejmuje sie tego typu wypowiedziami,bo nie pisze na forum,żeby się kłócić. Po prostu wyrażam opinie o filmach,które obejrze;) tak jak wspomniałes/łaś. Teraz mam sporo czasu i niezłą kolecje to "przerobienia" ;) Może gdzieś znów mnie wesprzesz:) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones