PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 121
ocen
7,1 10 1 47121
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Film nie został jeszcze nawet nakręcony a już ma 6 ocen i łączną notę 8,5 ciekawe skąd wiecie że będzie taki dobry ;)

natalian2

niektórzy po porstu maja pirackie płyty kotre jeszcze na długo przed wejściem filmu do kin widnieje na czyiś półkach. ja sama mam kilka takich filmów :)

natalian2

ja na przykład głosuje tylko dlatego żegra tam Keanu. nie muszę czekać z głosowaniem do czsu aż obejrzę film bo i tak chodzi mi tylko o aktora.

ocenił(a) film na 10
natalian2

ja głosuje bo gra tam Chris Evans a wszystkie filmy z jego udziałem sa świetne.

Brooke_3

"Elistu" i "Brooke", typowy przykład idiotek.

ocenił(a) film na 10
BUNCH

uważaj kogo nazywasz idiotką

użytkownik usunięty
Brooke_3

A mogę osobą o marnym autorytecie do oceniania filmów bez oglądania?
(p.s. to to samo.)

Brooke_3

Ciebie, no ale fakt...
Nazywając Ciebie idiotką, z pewnością obraziłbym tamtą drugą...

użytkownik usunięty
natalian2

Głosować tylko dlatego, że gra tam jakiś aktor? O.o mam się śmiać czy płakać?

i na co sie klucic? nawet filmy z bardzo niska nota przez wielkich maniakow oceniane za marne filmy itp. maja ta note tylko dlatego ze niezostaly zrozumiane np filmy Lyncha. wiec nawet po obejrzeniu wyjdzie na to samo, wezcie pod uwage ze kazdy ocenia z innego powodu i w wielu filmach daja ludzie dobra note bo sa pamietane do dzis badz nowe... szczerze jezeli jest sie tutaj dla oceny filmu to jest objaw idiotyzmu gdyz sa rozne gusta dla mnie najwazniejszy jest opis zebym wiedzial czy to film dla mnie czy nie!

użytkownik usunięty
KrzysiuVelSloneczko

Uhm, czyli oceniajmy (nie tylko cyferkami) 3/4 filmów bez obejrzenia. Brawo, tok rozumowania boski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ghosst

Jak widać - istnieją xD

ocenił(a) film na 9

A nie wiem czy widzieliście, ale na Filmwebie (tylko nie pamiętam przy którym z filmów) ktoś napisał na forum, że właśnie wyszedł z kina po filmie którego jeszcze nawet na świecie w kinach nie było i będzie za kilka miesięcy:D To trzeba mieć dopiero porąbane w główce:/

Dlatego te tutaj to jeszcze nic, w porównaniu z tamtym ktosiem...

użytkownik usunięty
Heartbreaker

Może sobie jaja robił :P ;D Ale za to z jaką wyobraźnią :>

ocenił(a) film na 9

Nie wiem czy to były jaja, nie przyglądałem się:D
Ale ludzie go tak zjechali, że jeśli to był żart to raczej pożałował...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones