PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227974}

Kręgi

Rings
6,6 1 616
ocen
6,6 10 1 1616
Kręgi
powrót do forum filmu Kręgi

Ale nigdzie nie ma wersji z TYM filmem, więc mam zwykły The Ring bez tego. W związku z tym chciałam film ten ściągnąć i tu pohawia się problem: wpisując Rings w eMule wyświetla mi się Władca Pierścieni etc. Co robić?

Veridell

Poszukaj na jakichś stronach z torrentami :).

ocenił(a) film na 7
aniaby

Ja szukałem i nic... Też tylko Władca pierścieni :(

W wypożyczalni też nie ma :/ (Jest jedynie 'The Ring' na kasecie xD)
A ja to muszę obejżeć :( Podobno to najstraszniejsza część 'ringów' :(

Mathisek

Ja kupiłem dzisiaj Ring 2 na DVD i byłem ciekaw, co znaczy ten niepozorny napis w opcjach dodatkowych - Rings. Jakoś nie skojarzyłem, że to ten filmik, którego tak długo szukałem, bo na pudełku nie ma do niego żadnego opisu, po prostu - Rings. Gdy włączyłem, szybko odkryłem, co to jest :D Tak więc Rings można kupić jako dodatek na DVD z Ring 2. Jak dla mnie warto, bo mi osobiście dwójka się podobała (w przeciwieństwie do japońskiej dwójki).

ocenił(a) film na 8
Veridell

Rings dodano też na dvd z pierwszym Ringiem, ale w wersji kolekcjonerskiej. Okładka tego wydania wygląda tak: http://www.dvdmax.pl/html/grafika/produkty/midi/4510_0001.jpg i można to dvd dostać na allegro, tam kupiłam swoje. ;)

Veridell

Znajdziesz go na osloskopie.

za krotki <br/> ;]

Veridell

Ściągnij sobie z torrentów wersję DVD "The ring 2", chociażnie gwarantuję, że będzie odbierać. U mnie na płycie nie odbiera, więc teraz sobie ściągam, mam już 14,5% i nie moę się doczekać;)

Veridell

mógłby ktos to wrzucic na jakies youtube czy coś :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones