PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 702
oceny
7,5 10 1 266702
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

ciekawa bajka

ocenił(a) film na 10

A ja się nie zgadzam z negatywnym opisem bajki - kiedyś mieliśmy królewnę śnieżkę itd... bajki, które wprowadzają więcej dobra - nie jest to bajka o potworach, złu itd... gdzie jeden drugiego się zabija ale o miłości, braku zrozumienia przez innych itd... myślę, że stworzona bardzo ciekawą wersję bajki oczywiście odrobinę bym coś dodała ale tylko odrobinę

ocenił(a) film na 10
modi_filmweb

"o miłości, braku zrozumienia przez innych itd..." - Zgadza się :) Film ma zdecydowanie sporo morałów ;D

modi_filmweb

Jeśli ktoś ogląda Frozen z neutralnym nastawieniem, a nie "każdy ogląda to ja też muszę i już" to na pewno wyciągnie z tej bajki wiele dobrego. Basta.
Na prawdę, jest to animacja która łamie wiele schematów i raczej w zdecydowanej większości na dobre. Tylko trzeba obejrzeć ją na spokoju, i nie zniechęcać się po pierwszej piosence w filmie.

ocenił(a) film na 10
Smaug_

Dokładnie :) Z tego filmu można wiele wynieść, nawet jak się go ogląda za którymś razem.

Smaug_

A w ogóle można zniechęcić się po pierwszej piosence? Genialna była, te męskie głosy i w ogóle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones