PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108380}

Kraina szczęścia

The Beautiful Country
7,2 783
oceny
7,2 10 1 783
Kraina szczęścia
powrót do forum filmu Kraina szczęścia

...że filmy trzeba oglądać całe, choćby momentami wydawały się nużące. Dobra historia, piękne zdjęcia i niesamowicie klimatyczna muzyka. Całość spokojnie mogę ocenić jako bardzo dobrą pozycję dla cierpliwych kinomanów;)

ocenił(a) film na 7
marique

Dokładnie. Film wzruszający, ale trzeba poczekać do końca choćby nie wiem jak nużyło :)

ocenił(a) film na 10
rometa

Film oczywiście dzisiaj w nocy (jak wszystkie dobre filmy o horrendalnej godzinie), do tego byłem zaspany a... Ani razu nie ziewnąłem. Fantastyczny, piękny, klimatyczny, wzruszający film.

ocenił(a) film na 5
WojtasM

a ja rozczarowałem się zakończeniem, nie wiem, czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że film 'urwał się' tak jakby w połowie?

ocenił(a) film na 9
snowus

Zgadzam się. W trakcie filmu miałam kryzys (iść spać czy oglądać do końca?)ale jednak wybrałam tą drugą opcję i było warto. Chociaż zakończenie mnie trochę zaskoczyło, miałam wrażenie takie jak osobą nade mną :P Ogółem film o Czymś, piękny, wzruszający, wszystko pasowało --> 9/10

ocenił(a) film na 8
Elizabeth_Inna

Akcja momentami zbyt zwalnia, ale zakończenie właśnie bardzo dobre, gdyby skończył się hollywoodzkim happy endem i zakończenie było by jasne była by to typowa amerykańska kicz produkcja. A tak możemy się tylko domyślać, mi się zdaje, że ślepy pan zrozumiał o co chodzi ;) 8/10

ocenił(a) film na 9
seastian

a mi się zdaje, że wiem na pewno, że ten ślepy pan wiedział o co chodzi :P

ocenił(a) film na 7
Elizabeth_Inna

a ja nie obejrzalem koncowki w morde... wątpie zeby ten film byl gdzies on-line

ocenił(a) film na 8
marique

8/10. Film bardzo dobry, warto wytrwać do końca..

użytkownik usunięty
marique

Wow, świetna teoria.

To samo chciałem napisać. No teoria po prostu, made my day xD Gratuluję, pewnie długo musiał nad tym dedukować.

marique

Potwierdzam i bez oglądania.

marique

Muzykę napisał Zbigniew Preisner, kompozytor muzyki do większości filmów Kieślowskiego, więc muzyka nie może być zła. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones