PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119643}

Krew jak czekolada

Blood and Chocolate
5,8 13 607
ocen
5,8 10 1 13607
Krew jak czekolada
powrót do forum filmu Krew jak czekolada

Jak cukiereczek

ocenił(a) film na 7

Wpadłam na film całkowicie przypadkowo, obejrzałam i jest zaskakująco dobrze(jak na film dla młodzieży z elementami fantastycznymi, bo z horroru to tu nic nie widzę). Postanowiłam nie oczekiwać od tego filmu zbyt wiele i to się opłaciło. Zgrabna historyjka, fajnie opowiedziana, scenariusz nawet znośny. W niektórych momentach oczekiwało się czegoś ostrzejszego, nie rozwinęli jak dla mnie wątku Vivien jako przywódczyni sfory- na końcu miałam nadzieję, że jednak zostanie z wilkołakami w Bukareszcie, albo zabije Gabriela bardziej "efektownie", no brakowało mi takiego "BUM". Jakoś ta, jakby nie było naiwna, historia miłości mi nie przeszkadzała. Nie ma w sumie się o czym rozpisywać: opowiastka, jak opowiastka, można przy niej wyłączyć mózg i się zrelaksować( ale tylko wtedy jeśli "wyłączy się" cynika i obejrzy dla relaksu.) Ja daje 6,5/10(ale zaokrąglam do, 7 niech im będzie). no i ta dziewczyna co grała Vivien przypadła mi do gustu;)

PS: Do tych co mówią, że podobne do "Zmierzchu"- raczej odwrotnie;) jak to oglądasz, to myślisz, że schemat trochę podobny, no ale nie przesadzajmy, oprócz miłości człowieka i istoty, hmmm( zgubiłam słowo)- z opowieści fantastycznych, sprzeciwu rodziny, to raczej się różnią.

ocenił(a) film na 5
Bisexidryna

"Zmierzch" faktycznie podobny ze względu na ogólne założenia. Przyglądając się dacie premiery książki, na której oparto film widać wyraźnie, że ukazała się na długo przed "Zmierzchem". Natomiast sam film jest od wampirycznej ekranizacji lepszy moim zdaniem, choć jak zauważyłaś nie jest to nic nadzwyczajnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones