PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119643}

Krew jak czekolada

Blood and Chocolate
5,8 13 608
ocen
5,8 10 1 13608
Krew jak czekolada
powrót do forum filmu Krew jak czekolada

Dla mnie film nie był taki zły. W porównaniu do Unerwolda jest beznadziejny, jednak i tak nie wypada najgorzej. Moim zdaniem wilkołaki są w filmie przedstawione na bardzo wysokim poziomie. Co do aktorów, może i nie zagrali rewelacyjnie ale wielkie brava dla wilków (które jakby też są aktorami). Rzeczywiście po filmie spodziewałem się czegoś lepszego, ale i tak jestem zadowolony. Szkoda tylko, że film nie jest mroczny. Za to ma ode mnie wielkiego minusa. Ale czy ostatnio wychodzą jakieś porządne mroczne horrory. Oczywiście są takie przypadki, ale i tak rzadko. pomysł na film jest świetny, chociaż nie wykorzystany. Powiązanie horroru i romansu to coś nowego i tak trzeba przyjmować ten film. Podsumowując powiem, że jest wart uwagi. Pozdrawiam i polecam w nudną noc :)

użytkownik usunięty
RockAndRollBaby

:D to na końcu było fajne "polecam w nudną noc ":D hehe ale kurcze jedno co mnie zastanawia to to że powiedziałeś że w porównaniu z underworldem ejst gorszy no ale skoro U... to był kicz to jak ten film bedzie wygladal??

ocenił(a) film na 7

Chodziło mi o to, że Krew jak czekolada jest o wiele gorszy od Underworlda, a nie na odwrót.

ocenił(a) film na 7
RockAndRollBaby

A Underworld mi się bardzo podobał, ale wiesz: SĄ GUSTA I GUŚCIKI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones