PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155527}

Krew templariuszy

Das Blut der Templer
5,8 517
ocen
5,8 10 1 517

Krew templariuszy
powrót do forum filmu Krew templariuszy

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Początkowo film wydał mi się słaby ale coraz bardziej mnie wkręcał a teraz uważam ze jest zajebisty! I podoba mi się rola Alicji Bahledy , brawo !

ocenił(a) film na 7
anex56

Witam. Mi wydawało się że to będzie jakiś typowy niemiecki szajs a wkręcił mnie od samego początku. A już gdy usłyszałem głos Macieja Gudowskiego to w ogóle. Choć niestety muszę przyznać że nie dotrwałem do końca filmu...Ciekawe kiedy cześć 2.

ocenił(a) film na 8
raf_filmweb

Część druga za tydzień o tej samej porze na tv puls, mam takie same odczucia jak Ty co do tego filmu, kiedy zauważyłam że niemiecki spisałam z góry na straty i zostałam mile zaskoczona :)

anex56

a czy ktos wie czy mozna go gdzies sciagnac? bo ciezko jest go znalesc juz stracilam nadzieje ale moze ktos wie...........?

ocenił(a) film na 8
anusia21wr

Też chętnie się dowiem ...

anusia21wr

Dziś jest na pulsie. ;) Właśnie trwa w najlepsze.

julCia69

kiepskawy :/ kostiumy tragiczne, od mamuśki aż kiczem wiało :P, przydługie sceny, kiepskie dialogi... dlaczego to obejrzałam ?! tylko dla Alicji i jej niemieckiego :P

anex56

Dla mnie 10/10 !!!! Rowniez jestem mile zaskoczony po obejrzeniu tego filmu. Bardzo dobra rola Alicji Bahledy-Curus, ciekawa, wciagajaca fabula, fajny klimat oraz bardzo dobrzy aktorzy. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!!!!!!! P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones