PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1145}

Kroll

7,2 44 639
ocen
7,2 10 1 44639
6,2 13
ocen krytyków
Kroll
powrót do forum filmu Kroll

2/10 SŁABIZNA

ocenił(a) film na 2

kicz, tandeta, gówniany film. Nie polecam.
Szkoda czasu na takie filmy.

ocenił(a) film na 8
bombonierkaxd

sam jestes kicz i tandeta:)
dla mnie 8 na 10 :)

ocenił(a) film na 7
bombonierkaxd

ale pojechałeś na maksa. Może tak parę słów uzasadnienia?
Pozdr

ocenił(a) film na 7
bombonierkaxd

I tu się chłopie mylisz... Poza tym na przyszłość podaj jakieś argumenty.

ocenił(a) film na 7
N3vermind

Nie mogę się z Tobą zgodzić . Dla mnie Kroll to jeden z najlepszych filmów polskiej kinematografii . Na przyszłość tak samo jak N3vermind radze podać jakieś argumenty....

ocenił(a) film na 10
bombonierkaxd

Są gusta i guściki nienawidzę kina Polskiego uważałam że Polacy nakręcają słabe filmy i tak było dopóki nie obejrzałam Krolla.
Zaliczam ten film do jednych z najlepszych Polskich i zagranicznych filmów, na mnie zrobił wrażenie po prostu coś w sobie ma i chociaż nie zachwycam się Pazurą czy Lindą to zagrali genialnie do tego Lubaszenko zasłużył u mnie na wielki plus.

Dyskutować można godzinami ale proponuję obejrzeć film ponownie i zastanowić się czy naprawdę zasługuje na miano dna!

carry_89

Jakie życie w Polsce to i takie filmy. Za młodu to mi sie dobrze to oglądało - teraz raczej nie do tknięcie i nie do odświeżenia, bo by się nie dało wytrzymać. 90 minut życia to kupa czasu i można zrobić ciekawszych rzeczy więcej.

ocenił(a) film na 9
locha und maciora

CZY TO WASZ WKURZA JAK KTOŚ JAK KOMENTUJE FILM kicz, tandeta, gówniany film. A WY PYTACIE O UZASADNIENIA TO DANA OSOBA NIE RACZY ODPOWIEDZIEĆ JEST TO NA WIELU FORACH

ocenił(a) film na 8
Janznajomski

Wkur....ce.

bombonierkaxd

Po prostu.. on/a nie rozumie filmu,nie wie o co chodzi.. szkoda czasu.. nie chce mi się nawet gadać.. ;/

ocenił(a) film na 9
CoTyWieszOZabijaniu

Kroll, Psy, Nocne graffiti, Prawo ojca, Sztos i wiele wiele innych to naprawdę świetne polskie filmy !! Wtedy mieliśmy aktorów, którzy po prostu pasowali do tych ról i grali je wyśmienicie. To były czasy. Linda, Pazura, Lubaszenko, Kondrad, Gajos i wielu innych. Tworzyli w filmach,w których grali świetne klimaty. Od kilku dni oglądam polskie filmy lat 85-2000 i naprawdę większość jest rewelacyjnych.

ocenił(a) film na 7
forzamilan1

Hahaha ktoś napisał, że Polacy kręcą słabe filmy... Radzę zagłębić się w polskiej kinematografii trochę dalej. Stare polskie filmy to najlepsza rzecz na świecie. W ogóle cała polska kultura to cudo!

użytkownik usunięty
sensual_psycho

Taaaaaaaaaaaaaaaaa...

Oho, kolejny inteligent i znawca kina.

ocenił(a) na:1/10

Proponowałbym powstrzymać się od takich kretyńskich komentarzy, lepiej byście zachowali je dla siebie.

ocenił(a) film na 7
Baelnorn

dlaczego wy ciagle krytykujecie? Wszystko jest slabe, beznadziejne, denne i 1/10. Ci co tak pisza to w d upie byli i g owno widzieli!!

ocenił(a) film na 9
cichatg

Autor tematu chyba nie wie o czym pisze
Co do polskiego kina to jest świetne tylko niedoceniane za bardzo krytykowane i niedofinansowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones