PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1145}

Kroll

7,2 44 643
oceny
7,2 10 1 44643
6,2 13
ocen krytyków
Kroll
powrót do forum filmu Kroll

Czy ktos zna podobne filmy o wojsku. Jesli tak to prosilbym o tytuly z gory dziekuje i POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 8
bartex_kozaczek

Np . ,,Samowolka'' równie dobry jak Kroll

Smoczeky

Trochę podbije temat może pojawią się jakieś ciekawe podobne tytuły:

Z polskich to filmy robione przez Pasikowskiego mają podobny "klimat", chociaż nie wszystkie są związane z wojskiem
Również starsze filmy z Lindą są dobre

Znacie może podobne filmy w tym "klimacie", nie muszą być związane z wojskiem ? ? ?
Chodzi mi o coś jak serial Pitbull, oraz Glina, w dalszej kolejności Fala Zbrodni, czy zagraniczne Shield
Chociaż przyznam, że interesują mnie głównie polskie produkcje

ocenił(a) film na 9
kolo1op

"Demony wojny" też tycza się wojskowosci, tak jak "Operacja Samum",ale w "Krollu" wojsko jako takie nie jest zbyt istotne, zwlaszcza, że nie jest to film wojenny, bardziej pokazujacy gnusność i duchotę wojska w czasie pokoju, siedzacego na dupie w koszarach i nudzacego się (stad fala, nieformalne hierachie etc). "Kroll" to przede wszystkim klimat, niepokojacy klimat. Wlaśnie przez to Pitbul ma coś w sobie z Krolla. Obejrzyj sobie "Gnoje". Jak lubisz dramat, sensację, psychologie, niepokojacy klimat, mocne dialogi, twarde realia lat 90tych i specyficzne poczucie humoru w jednym to powinny ci się spodobać. Obsada - Żmiju, Baka, Lubaszenko, choć i tak najlepszy Bonaszewski.

ocenił(a) film na 8
kolo1op

temat grubo odgrzebany, ponadto dodam iż jeśli jest się fanem Bogusia to film pt. "zabij mnie glino" warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Bawidamek_filmaniak

Taaak, znakomite kino. Linda w roli wyrafinowego bandyty był świetny. I tam klimat jest też niezły. A muzyka też dobra, najlepsza jak Linda ucieka w pociagu z pieniędzmi. Ta gitarra...

ocenił(a) film na 8
frycio80

a "Stację" znasz ? HAHAHAHAAHAH Linda jako gangster z dużym stażem u progu swej gangsterskiej kariery, niefortunnie postrzelony przez ochroniarza swojej ofiary, wykrwawia się nie śmierć tylko dlatego że jakiś drobnomieszczański biznesmenik nie chciał zadzwonić ze stacjonarnego po pogotowie ...

ocenił(a) film na 9
Bawidamek_filmaniak

Przestań, taki fan Lindy to ja nie jestem. Ja co dopiero raczkuje w oglądaniu dobrej polskiej kinematografii, choć znam polskie komedie, bo się na nich wychowałem. Ale wiem, że w ,,Hakerze'' sparodiował samego siebie. To było gdzieś tak z ... 4 lata temu, jak oglądałm na TVP1.

ocenił(a) film na 8
frycio80

parodiował również siebie w 13 posterunku

ocenił(a) film na 9
bartex_kozaczek

"Przeżyliśmy wojnę" Johna Frankenheimera,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones