PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1145}

Kroll

7,2 44 643
oceny
7,2 10 1 44643
6,2 13
ocen krytyków
Kroll
powrót do forum filmu Kroll

film został odrestaurowany i az byłem zdziwiony, jak byłem w pokoju z tatą, bo przełaczał kanały. Aż się k u r w a chciało oglądać. A tak, to pamiętam na Kino Polska był ciemny, wyniszczony. Ach te lata 90. Już nigdy nie wrócą. Żałuję, że mój rocznik to 1995. Na szczęście obejrzałem dokument o latach 80-tych na Viasat Hostory, bo ile można razy Krolla oglądać. Nie mówię, zebym nie lubił, bo uwielbiam mimo tego, że wszystkie kobiety to k u r w y i w armii wszystko jest proste. Oczywiście, że tak, ale lubię za każdym razem jakoś. Wolę raz na rok, czy dwa a nawet trzy, chpoć tu już dla mnie koniec świata. he he

użytkownik usunięty
frycio80

Tak najdalej w 2045 roku porzucisz żołnierskie myślenie, a opinie o kobietach będziesz wyrażał z większym nieporównanie dystansem.

ocenił(a) film na 9

Hehe, dobre. Żołnierskie myślenie? A istnieje u mnie coś takiego? Jeszcze nie byłem w wojsku i nie będę. Nie ma co.

frycio80

Masz gdzieś informacje, że film został rzeczywiście zrekonstruowany? bo bym chętnie zobaczył w nowej odsłonie, widziałem wcześniej tylko tę starą wersję, ciemną i zniszczoną.

ocenił(a) film na 9
kochamkinoo

Nie wiem, ale wtedy naprawdę był odnowiony obraz. Zobaczę informację.

ocenił(a) film na 9
frycio80

Nic nie ma o tym, co mnie naprawdę dziwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones