PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1145}

Kroll

7,2 44 643
oceny
7,2 10 1 44643
6,2 13
ocen krytyków
Kroll
powrót do forum filmu Kroll

jak dla mnie jeden z najlepszych polskich filmów,muzyka fenomenalna

remik23

No to sobie chyba dziś obejrzę :)
Tv Puls 21.50

ocenił(a) film na 9
remik23

Co racja to racja

remik23

Zgadzam się
Linda + Czarek Pazura + Olaf Lubaszenko + Marek Kondrat + Lata 90 = Mistrzostwo Polskiego Kina

użytkownik usunięty
szymas93

Mam pytanie czy nie wiesz może czy to mozliwe, żeby żołnierze jechali pociągiem w tamtych czasach jak w filmie ,,Kroll''?

ocenił(a) film na 7
remik23

Muzyka to wg mnie jest silnie inspirowana Plutonem http://www.youtube.com/watch?v=KfxqZagHXbM

ocenił(a) film na 9
moooras

i chyba Terminatorem, Jak słyszę intro, co powoduje, że taka prosta sekwencja wywołuje mocny klimat, to wymiękam. Zawsze do końa intra. Nigdy nie przełączę. Trafne podkłady w woju, w hotelu czy w zwrotach akcji. Uwielbiam tą muzykę. Jest genialna. Widziałem wczoraj urywki z wojska. A jak zobaczyłem tą erotyczną scenę to byłem zdziwiony, że tak wyczyszczony obraz jest. Ten obraz HD he he.

ocenił(a) film na 6
frycio80

Mi również utwory się kojarzyły i z Plutonem, i z Terminatorem. Aczkolwiek sam film średnio mi się podobał...

remik23

motw przewodni odgapiony od Barbera, niestety Lorenc tym razem poszedł na łatwiznę.

użytkownik usunięty
remik23

Mam pytanie czy nie wiesz może czy to prawdopodobne, żeby żołnierze jechali pociągiem tak jak w filmie ,,Kroll''?

użytkownik usunięty
remik23

Film rewelacyjny. Świetna muzyka, dobry scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones