PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1145}

Kroll

7,2 44 643
oceny
7,2 10 1 44643
6,2 13
ocen krytyków
Kroll
powrót do forum filmu Kroll

kroll wyszedł po terminatorze 2 pare miesiecy później czy to możliwe ze lorenc zwalił muzyke
po t2? Jestem ciekawy która muzyka napisana została wcześniej. Fiedel czy lorenc?

ocenił(a) film na 6
adhdi

Wszystko mozliwe, natomiast motyw z Terminatora jest po prostu lepszy.

Qjaf

i sławniejszy.

ocenił(a) film na 7
adhdi

Motyw przewodni Terminatora 2 nie różni się aż tak bardzo od tego z jedynki z 1984r.

ocenił(a) film na 8
adhdi

Przy całym szacunku do muzycznej twórczości Michała Lorenca, ośmielę się stwierdzić, że pisząc muzykę do "Krolla" w jakims stopniu musiał wzorować się na "T-2", zbyt wiele podobieństw "rzuca się na uszy". Dziwne, że kiedy byłem w kinie na "Krollu" jeszcze w 1992 roku od razu miałem skojarzenia z "T-2". Mało tego, pewne klimaty muzyczne jakoś dziwnie kojarzą się z musyką do "Plutona". Mało tego, kolejny film Pasikowskiego z muzyka Lorenca "Psy" z 1993 roku też niestety przywołuje w warstwie muzycznej klimaty innych, amerykańskich filmów. Sugestywny temat grany na trąbce jakoś dziwnie kojarzy mi się z motywem z filmu "Dzika Orchidea" - patrz scena erotyczna M. Rourke i C. Otis...

grzesiek_36

Temat z Plutonu to po prostu "Adagio for strings", w Krollu niby nie jest wymienione ale nie da się go nie usłyszeć, z terminatora ścieżki nie kojarzę, muszę sobie odświeżyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones