PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 183
oceny
7,3 10 1 114183
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

żenujące dno

ocenił(a) film na 2

j/w kompletna strata czasu.

ocenił(a) film na 10
criginold

Żenujące dno to np. Transformery albo avatar .Ogólnie ostatnimi czasy brak dobrych filmów tego typu.Kroniki strasznie mi się podobały wartka akcja .Mocny bohater .Znakomite scenerie .Wspaniałe efekty .Niezła fabuła .Dobrze zagrane role gdzie tu dno widzisz.Rozumiem że może się nie podobać ale bez przesady.

terron

Żenujące to za wiele powiedziane, dno podobnie. Mnie raczej przychodzi do głowy słowo nuda, bądź pewna przewidywalność akcji, właściwa gatunkowi. 5/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
criginold

No ja bym powiedział,że np Transformers to jest totalne dno,no ale to wszystko kwestia gustu.Moim zdaniem Kroniki Riddicka oraz Pitch Black są filmami s-f,które mimo tej całej obecnie tandety oraz marazmu jaki toczy ten gatunek filmów,trzymają wysoki poziom.

użytkownik usunięty
flaga87

zgodzę się, nie powalało na kolana - ale wykonane solidnie. tytuł wątku, trochę nad to krzywdzący zatem i mało treściwy.

ocenił(a) film na 9
criginold

Witam Trolla w krainie ;)

ocenił(a) film na 2
michu_r3

jestem trollem bo nie podoba mi się film przy którym ty się śliniłeś? Jesteś zerem

ocenił(a) film na 9
criginold

Przyznam, że łatwo trafiają do mnie filmy sf, ale twoja wypowiedź nie ma najmniejszego sensu, ponieważ w ogóle nie pokryłeś jej argumentami, co jednoznacznie dla mnie określa twój trolling.

ocenił(a) film na 2
michu_r3

tak samo jak szkoda czasu na ten film, tak samo szkoda czasu na pisanie argumentów tylko po to by przekonać do swojej racji człowieka takiego jak ty na którego tak samo szkoda czasu

ocenił(a) film na 9
criginold

tak więc po co w ogóle mi odpisujesz ? ;)

ocenił(a) film na 2
michu_r3

masz racje, nie ma co karmić trolla. Sami giniecie jak przestaje was się karmić i pokazuje wam się, że wasz gimnazjalny trolling nie działa. Także giń gimbusie.

ocenił(a) film na 9
criginold

jak pięknie to ująłeś, szkoda tylko że w każdym aspekcie się pomyliłeś :(

ocenił(a) film na 2
michu_r3

nie karmie cię już. Prosze giń

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
criginold

Kolejny zblazowany ,,twardy wyjadacz'' filmowy,jak widzę retoryka nie jest twoją mocną stroną,no i ta mowa śmieciowa,,gimbus'',ale kto by cie winił skoro twoje słownictwo sprowadza się do mowy potocznej,a opinii nie potrafisz w żaden sposób uzasadnić,przy okazji przypominam że uzasadniona opinia to nie ,,argumenty'',sprawdz zagadnienie retoryka w wikipedii i wracaj do czata na wp,to nie jest strona dla frustratów życiowych więc powiedz ładnie przepraszam i na stronę nie wracaj, bo niczego sobą nie reprezentujesz poza ignorancją i chamstwem.Temat uważam za zamknięty.

użytkownik usunięty
criginold

Kolejny prostaczek. Założyłeś na forum temat w których "zjechałeś " film nie podając przy tym żadnych sensownych argumentów. I jeszcze się rzucasz... Cytując klasyka - szkoda mi czasu na takich jak ty.

criginold

kompletnie stracili czas twoi rodzice zeby cie spłodzic

ocenił(a) film na 8
criginold

z taką lawiną argumentów ciężko się nie zgodzić :D

ocenił(a) film na 8
criginold

Ty chyba faktycznie nie znasz się na filmach s.f. jeżeli starą trylogię "Star Wars" oceniłeś:
Cz. IV - 3/10
Cz. V - 3/10
Cz. VI - 5/10
a każdy kto zna się chociaż trochę na filmach s.f powinien wiedzieć że ta trylogia to klasyka gatunku i zasługują przynajmniej na solidne 8/10.

ocenił(a) film na 2
Beast_Warrior

to, że ktoś okrzyknął to klasyką gatunku jest dla ciebie rozkazem by wysoko taki film oceniać? Nie mam prawa do własnej oceny tego filmu?

ocenił(a) film na 8
criginold

Wybacz poniosło mnie, osobiście uważam "Star Wars" za klasykę, i masz prawo do własnej oceny, nie musisz zakładać tematu i pisać tylko "żenujące dno" i "kompletna strata czasu", podaj jakiekolwiek argumenty, ten film mimo iż wybitny nie jest, spełnia rolę filmu s.f. bardzo dobrze. Poza tym taka dyskusja wywołuje kłótnie, nie prowadzicie normalnej dyskusji jak cywilizowani ludzie, a tylko się obrażacie. I gdzie tu sens?

ocenił(a) film na 2
Beast_Warrior

masz racje. Nie powinienem w ogóle zakładać tego tematu. Poniosło mnie bo oczekiwałem od tego filmu czegoś innego. Dzięki za zrozumienie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Ganjitsu

gratuluje konstruktywnej krytyki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
louis2014

Pogratulować Szanownemu Panu kultury wypowiedzi oraz erudycji, jakże charakterystycznych dla Pańskiego idola, Pana Riddicka raz innych sprzedawczyków bez honoru i talentu. Może Państwo spokrewnieni? Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

nie do ciebie brudasie ten tekst, wiec wypad

ocenił(a) film na 8
louis2014

Upierać się jednak ośmielę, iż Szanowny Pan zaszczytem obdarowuje moją skromną osobę, chybionym, przynależności do Szanownego Pana miotu. Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

fan Uwe Bolla? długo tak mozesz buraku? za duzo górnolotnosci w twoich wypowiedziach, zejdz na ziemię cymbale.

ocenił(a) film na 8
louis2014

Pięknie dziękuję Szanownemu Panu za szczerą poradę, w smutku jednak zmuszony jestem nie skorzystać, oczywiście z całym szacunkiem do Szanownego Pana hobby. Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

.... i w koncu sie zdecyduj, bo brak w twoich wypowiedziach konsekwencji, Pan? -gimnazjalista?

ocenił(a) film na 8
louis2014

Szanowny Pan pozwoli nazywać się Paniczem?

jukatos

o tak juz lepiej, (widze,ze nauka nie idzie w las prostaku)

ocenił(a) film na 8
louis2014

Szanownego Panicza zapewne poszła. Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

oczy mi krwawią jak czytam takie teksty, od dzis moim marzeniem jest cie spotkac. amen

ocenił(a) film na 8
louis2014

Ja się z młodymi paniczami na randki nie umawiam. Nie dość, że niepełnoletnie, to jeszcze tej samej płci, choć szanuję Panicza odmienną orientacje. Zapewne jakiś ksiądz byłby rad skorzystać z Panicza propozycji. Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

oj widze prowincjonalny buraczku, ze masz problemy z okresleniem swojej orientacji, zycze powodzenia i otwarcia na nowe doznania erotyczne.

ocenił(a) film na 8
louis2014

To nie ja mam marzenia, aby spotkać się z świeżo poznanym userem. Pozdrawiam serdecznie, życząc czerpania przyjemności pełną gębą.

jukatos

czyzby lekki niepokój? tym zdradziłes się je ba na cioto, tfuuu parówom i innych chooojom, a moje marzenie o spotkaniu ciebie sprowadza sie tylko do tego by ci ryj obic pederasto

louis2014

choooju bawimy sie dalej?

ocenił(a) film na 8
louis2014

Pełen szacunku i podziwu wobec Szanownego Panicza upodobań, zmuszony jestem jednak odmówić, niemniej dziękując Paniczowi za tę przyjacielską propozycję. Panicza Pan ojciec z chęcią zapewne się pobawi z Paniczem w doktora.
Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

jak szkoda, naprawde wielka, tylko niewiele to co napisałes ma wspólnego z rzeczywistoscia ale podziwiam twórcze wypociny,brawo.I jeszcze jedno to jakas trauma z dziecinstwa-ten Pan i Panicz? tatus wielmoznego jukatosa był Panem a ty byłes Paniczem? rozwin temat , forumowicze ze mna na czele sa bardzo ciekawi jak sie ułozyło to waszw wspólne zycie. Kto był pasiv a kto activ, hehe pedalskie nasienie

ocenił(a) film na 8
louis2014

To Szanowny Panicz dzieli się z nami swoim jakże egzotyczny życiem erotycznym. Zaczynając od Panicza kolegów zwanych "głebokimi gardłami". kończąc o marzeniach na mój temat. Panicz również sam chciał, abym go tak nazywał, gdyż na per Pan jest jeszcze niedojrzały mentalnie, nie wiem jak fizycznie. Pozdrawiam serdecznie.

jukatos

fizycznie, mysle ? ze by ci wpier dolił, tak po prostu, ale po chwili mysle ze dałbym ci possac mojego choooja, tylko bys nie zaczepiał zebami jak ci w/w cwele ,których nazywasz swoimi kolegami. nie karz mi zbyt długo czekac na odpowiedz.
ps. to sie nazywa nerwica natręctw i mozna leczyc-spróbuj, debile podobni tobie mówia, ze nie boli.

ocenił(a) film na 8
louis2014

Znowu Szanowny Pan dzieli się swoimi dewiacjami z porządnymi filmwebowiczami. Dlatego będę zmuszony skończyć tą jakże ciekawą dysputę, gdyż robi się nie smacznie. Przez Panicza będę miał koszmary.

jukatos

i wykaz troche wiecej inwencji bo mnie nudzisz juz powoli, a taką znajomosc nalezy rozwijac, stagnacja jest nie na miejscu,nie tu nie na filmwebie

ocenił(a) film na 8
louis2014

Panicz już wykazał inwencję i inicjatywę dzieląc się z Szanownymi Filmwebowiczami swoimi fantazjami jakbyśmy się spotkali. Dlatego pragnę Paniczowi przypomnieć iż Filmweb jest portalem filmowym, nie matrymonialnym.

jukatos

przejrzałem twój profil i powiem jedno wygrałes, wymiekam -ciezko polemizowac z człowiekiem dla którego na miano arcydzieła zasługuje "witaj swiety mikołaju" oraz "leon zawodowiec" a ulubionymi grami są te spod szyldu "Lego", zycie zawsze mi mówiło by z debilem nie polemizowac, bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem, tak wiec chapeau bas przed twoim doswiadczeniem.wygrałes

ocenił(a) film na 8
louis2014

Przy "witaj swiety mikołaju" bawię się zawsze świetnie, tak samo "leon zawodowiec". Lego to bardzo fajnie tematycznie zrobione gry, nie są moimi ulubionymi. Ocenione i zgrane z sentymentu do klocków, których w dzieciństwie byłem fanem, ale nawet niech nie zmyli nazwa, bo owe gry są dobrze zrobione.

ocenił(a) film na 8
louis2014

Teraz tak Szanowny Panicz pisze, bo odrzuciłem jego zaloty. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones