PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 168
ocen
7,3 10 1 114168
5,2 12
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Efekty 3D i scenariusz spoko... gorzej z grą aktorską i reżyserią. Główny bohater powinien jednak dostać tę Złotą Malinę. A mógł z tego by dobry film...

użytkownik usunięty
karron

Ale przecież to anty-bohater jest najlepszy w tym fillmie. Reszta daje bardzo w plecy. Lepszy jest Pitch Black. Vin Diesel jest słabym aktorem ale ta rola wyjątkowo mu pasuje. Uważam, że tylko w tym filmie i Szybcy i wściekli (Dominik) się sprawdził. O tym, że dobrze czuje się w roli Riddick'a świadczy też to, że wykupił prawa do tej postaci.
Oglądałem ostatnio na TVN i byłem zdziwiony JAK DUŻO SCEN WYCIELI. I to nie jakichś bezwartościowych.

czlowieku widziales jakis inny film z Diesel'em oprócz kronik i szybkich? jasne ze nie jest wybitnym aktorem ale tym bardziej nie jest slabym, obejrzyj sobie Find Me Guilty, A Man Apart, Synowie mafii cz nawet xxx to pogadamy.

ocenił(a) film na 7
karron

ale człowieku tutaj wypisujesz bzdury, kto inny jak nie vin w tej roli

ocenił(a) film na 9
karron

Popieram przedmówców. Po pierwsze to nie bohater tylko anty-bohater, a to wbrew pozorom jest coś innego. Po drugie po Rewelacyjnym Pitch Black kto inny miałby niby grać Riddicka? Poza tym w swojej osiłkowatej prostocie i tryskającym testosteronem na prawo i lewo on się do tej roli nadaje doskonale.

ocenił(a) film na 1
Foxfire

No i ten jego super męski głos, wprost fenomenalny ! Jak ja mu go zazdroszczę ! :)

ocenił(a) film na 7
karron

założę się że założyciel tematu wolał by ogolonego Johnnego Deppa w roli riddicka niż vina

ocenił(a) film na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones