PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 173
oceny
7,3 10 1 114173
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Szkoda, bo to świetny, klimatyczyny,, wysmakowany wizualnie film, który powinien się spodobać nawet osobom nielubiącym klimatów sf.

basiaklika

Nie powiedziałabym że jest to wysokobudżetowy film, raczej niskobudżetowa produkcja ze słabą fabułą, taki film klasy D w którym panują dziwne zasady (patrz, odbieranie duszy) co to ma być? Mortal Kombat ? Mnie się nie podobał ale tobie mógł się podobać. Niektórzy nie są wymagający zbytnio i to głównie dla nich film jest dedykowany.

ocenił(a) film na 7
nudecroft

Niestety to były tylko ruchome obrazki bez treści. Może nawet ładne i efektowne czasem.

nudecroft

Rozumiem, że Kroniki ci się nie podobały, twoje prawo. Ale nazwać film, który kosztował ponad 100 mln baksów "niskobudżetową produkcją", może chyba tylko wielbiciel Camerona i Emmericha... A w filmach fantastycznych to często panują "dziwne zasady".

basiaklika

Nie ważne że włożyli w niego 100 mln backsów w efekcie wyszedł film który wyglądał jakby zrobili go niskim kosztem. Efekty specjalne z lat 80'. Owszem film miał fajny klimat ale to wszystko. Chodzi mi o pomysł, moim zdaniem nie trafiony. Dość dawno go oglądałam może powinnam go odświeżyć i wtedy wystawić adekwatną ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones