PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 183
oceny
7,3 10 1 114183
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

SMOLISTA CZERŃ

ocenił(a) film na 8

Już początek filmu woła o śmiech:)

OD RAZU ZAZNACZAM!
ZANIM TO PRZECZYTASZ ZOBACZ DLACZEGO PISZĘ O TYM TAK A NIE INACZEJ;)
http://www.filmweb.pl/film/Pitch+Black-2000-924/discussion/Smolista+Czer%C5%84,2 368029

Sprytny zabójca, ratujący zawsze siebie, nagle ułaskawia czarnego Imama, który był z nim w filmie "pitch black". chociaż ten go teraz wystawił.
Wiem wiem, większe zło nadciąga. Ale jednak parsknąłem śmiechem przy tej scenie:D
Normalnie to Riddick goscia pozostawiłby z rozdartym od noża gardłem.

Ogólnie dałem radę do pojawienia się babci elementalistki:D. Czyli jakieś 16/17 minut

Na razie odpuszczam ten film. Może wieczorem dam radę ale teraz to dla mnie film dla fanów star treka czy battlestar galactica...a nie dla fanów PITCH BLACK czy czegoś lepszego jak ALIEN

ocenił(a) film na 8
vertal

Przebrnąłem.
Powiem szczerze, że gdyby nie sam wątek dotyczący tych Necro... to film byłby do bani.
Świetna rola Karla Urbana. Nie wiem skąd go wzięli ale stworzony do roli Vaako.

Dla mnie niestety cały film to mieszanina typowego science fiction z fabułą sensacyjną.

PITCH BLACK to było coś więcej. Samotna planeta pełna dziwnych stworzeń i antybohater Riddick plus wesoła gromadka indywidualistów, którzy razem chcą uciec z tej planety.
A w Kronikach mamy pokazane po prostu życie w tych czasach.

Oby riddick z 2013 był chociaż trochę jak pierwowzór. Z tego co się dowiedziałem to niby trochę tak jest. zobaczymy co pokaże bluray:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones