PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 187
ocen
7,3 10 1 114187
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Typowy średniak

ocenił(a) film na 5

Jestem wielkim fanem Riddicka, widziałem Pitch Blacka i grałem w parę gier z jego udziałem, ale ten film to wg mnie porażka. Owszem, nie jest tragiczny, ale ma wieeeele idiotycznych momentów a sceny walki są takie sobie. Mam nadzieję że następny film z Riddckiem będzie lepszy. 5/10

ocenił(a) film na 2
szalero

Matkie, co za bzdurne łajno. Nekromani, konwertyci, nekrofile i transwestyci.

Napieprzanka starożytna w klimatach sci-fi.

Jeden drugiemu wyszarpał duszę razem z jajami. Reszta klęka. Pomiędzy lata Peja z bielmem na oku.

Co brał reżyser?

maciek_z_katowic

Kroniki Riddicka można ocenić coś pomiedzy 6 a 7 ale to maksymalnie bo niestety z klimatem pierwszej części nie ma on nic wspolnego.Pitch Black został nakręcony z niewielkie pieniadze ale udało mu sie wybić na tle podobnych produkji i film zdobył spore uznanie.Przy kontynuacji zainwestowano juz wieksze pieniadze i zatrudniono sporo znanych twarzy ale efekt końcowy wyszedł raczej średni.

ocenił(a) film na 7
Glock

Film jest dobry tak na 7.5/10 jednak efekty specjalne ku mojemu zaskoczeniu są bardzo sztuczne np. te statki były takie jakieś nie realne ale za to VD po prostu miazga ten aktor jest wspaniały i wpasował się tutaj idealnie do tego ten jego głos :)po prostu miazga to właśnie dzięki nie mu dużej mierze ten film jest tak dobry.

ocenił(a) film na 2
maciek_z_katowic

i nie wiedzieć dlaczego, za każdym razem kiedy ktoś zaczął strzelać w tle włączał się stroboskop, strasznie męczący film

ocenił(a) film na 6
szalero

Zgadzam się typowy średniak

ocenił(a) film na 5
roland_roland

pełna zgoda, kiczem wionie na kilometr... Zero klimatu świetnego Pitch Black...

Nekromani, toporki latające, gladiatorskie zbroje, bzdurne nieudolne gierki polityczne... to wygląda jak jakiś pastisz :D Ogólny burdel panuje w tym filmie, męczący.

ocenił(a) film na 10
jakub_1987

idzcie lepi oglondac drogowka bo o sc-fi to wy pojecia niemocie najlepszy sc-fi po obcym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones