PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 183
oceny
7,3 10 1 114183
5,2 13
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

Jakieś czas temu grałem w Ucieczkę i mi się podobała, teraz zacząłem znowu a po zmianie karty chciałbym zagrać w drugą część. Tak czytam trochę i ponoć w Assault jest cała kamoania z ucieczki z Butcher Buy, ktoś mi może to wytłumaczyć, bo jeśli jest cała kampania na nowo to bez sensu żebym grał jeszcze raz w ucieczke.

A teraz z innej beczki, jak myślicie żeby żeby zamiast sequela zbyt kosmicznych Kronik Riddicka nakręcono prequel o ucieczce z Butcher Buy.

Przypominam tylko że główne pytanie dotyczy gry, licze na szybką odpowiedź.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Są dostępne dwie kampanie, nowa i ta z ucieczki, która jest takim uzupełnieniem dla tych, którzy nie grali w pierwszą część. Tak więc śmiało mozesz kupować Assault of Dark Athena ;)

ocenił(a) film na 7
Mateo_SF

Ja osobiście chciałbym zobaczyć co stanie się dalej z Riddickiem, bo z tego co mówią ma być budżet jak w Pitch Black [który bardzo mi się podobał] więc podejrzewam że fabuła będzie posa xd a historia z Butcher Buy mogła by powstać ale później xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones