PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107465}

Kropka nad i

Dot the I
7,2 7 975
ocen
7,2 10 1 7975
Kropka nad i
powrót do forum filmu Kropka nad i

Gniot aż do bólu

ocenił(a) film na 2

Jak w temacie - Gniot!. Naciągana bujda dla naiwnych małolatów. Beznadziejne aktorstwo i realizacja. Zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 7
kulten

akurat gael garcia bernal nie jest beznadziejnym aktorem.

ocenił(a) film na 2
Yessabell

W tym filmie owszem jest beznadziejny. Uroda to za mało :P.

ocenił(a) film na 7
kulten

a gdzie z mojej wypowiedzi wywnioskowałes/as, ze uważam go za urodziwego aktora?

ocenił(a) film na 2
Yessabell

A gdzie Ty z kolei widzisz bym twierdził, że Ty twierdzisz, że ówże jest urodziwy? :P Czcze gadanie tylko z tego się rodzi. W tym filmie nic się nie broni nie wyłączając tego lalusia :). Jeśli nawet w innych rolach dał lepiej radę to tutaj tego nie zdołał powtórzyć. To moja ocena i nie trzeba się z nią zgadzać :) .

ocenił(a) film na 7
kulten

no to ja sie z nią właśnie nie zgadzam i mając prawo do tego mogę to wyrazić w komentarzu. Dziękuję, skończyłam.

ocenił(a) film na 9
kulten

w sumie nie polecasz chyba dlatego ze nie zrozumiałes co sie dzieje w filmie;)

ocenił(a) film na 2
ElMaslako

To mnie rozszyfrowałeś/aś :) .

kulten

sympatycznie się zapowiadał jednak z każdą sceną coraz bardziej absurdalny, nielogiczny i nieprawdopodobny... Też mam wrażenie, że fatalnie zagrany - mimika aktorów jak z kina niemego.
Kwas :(

PaulinaPierwsza

aha, no i na dodatek tłumacz idzie na skróty - bluzę od dresu i skórzaną katankę nazywa płaszczem(coat to m.in. również okrycie).

ocenił(a) film na 5
kulten

Po części się zgadzam, ale myślę, że trochę przesadzasz. Aktorstwo owszem, wybitne nie jest, postacie niewyraźne, dużo słabych scen, przeplatanych ze średnimi. Jednak dostrzegam filmie dwa ogromne plusy, które jako tako ratują ten obraz. Podoba mi się schemat poprowadzenia fabuły. Rzadko kiedy w filmach zdarza się sytuacja, że największy przewrót fabuły następuje w środku filmu - to się ceni. Do tego sam pomysł jest naprawdę rewelacyjny, myślę, że gdyby za to zabrał się ktoś lepszy i chodzi mi nie tylko o aktorów, ale i o reżyserię, scenariusz, mogłoby powstać coś dobrego. A tak film przeciętny, ot takie 5/10.

ocenił(a) film na 2
Qshell

Masz rację. Poniosło mnie w ocenie całego filmu poprzez pryzmat aktorstwa. Powinienem rozgraniczyć pomiędzy pomysłem a całą resztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones