PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227984}
7,1 1 331
ocen
7,1 10 1 1331
Krrish
powrót do forum filmu Krrish

Nie wiem jak Was, ale mnie rozbawiła jego późniejsza hiperpredkość. Dziwiłem się że skacząc na samochód nie zostawia nawet wgniecenia mimo dużej prędkości, z początku nie mógł przegonić konia, a jakiś miesiąc później był szybszy od pocisku (czysty matrix) - hmm pewnie dla tego że to Sci-Fi, nie ma co Bollywood wymiata, umie zamieścić wszystkie gatunki w jednym filmie.
Pewnie zaraz pod spodem pojawiłyby się komentarze typu: "jak Ci się nie podoba to nie oglądaj". Cóż wyjątek potwierdza regułę bo gdyby nie "Jodhaa Akbar" i "Slumdog - milioner z ulicy" to pewnie wymiękłbym zaraz po pierwszym 10 minutowym pokazie tanecznym jak to często się zdarza w takim "czymś".

P.S.
Czemu horror - przeraża mnie dalsza tego typu produkcja

Łagodnie w dwóch słowach: nie polecam (tym co zajrzeli z ciekawości :-)

= Jeśli popełniłem wcześniej jakieś błędy to wybaczcie mi neo-emo-dzieci =

ocenił(a) film na 9
koroner1

haha;D mnie też rozbawiła ta prędkość i pociski, a widok siedzącego w półamoku ojca-zombie był przerażający;D ale na końcu się popłakałam, podobnie jak wtedy gdy bohater zbierał kasę na operację dla dziewczynki na wózku. Jestem miłośniczką Jackiego Chana i w Bolly zawsze drażniły mnie kiepskie, podrabiane "walki", ale tutaj się nie zawiodłam: naprawdę się postarali:) no i dla mnie film był rewelacyjny:) w jednym masz rację: wszystkie gatunki w jednym filmie, ale przez to można odpocząć od śmiechu, a jednocześnie nie złapać depresji;) "Slumdog" za to nie jest bolly tylko brytyjski a chyba to sugerujesz chociaż ja tam się nie znam. Aha, piosenki były przyjemne a muzyka w tle - genialna, sama historia ciekawa i świetne nawiązania do pierwszej części, zwłaszcza sama kocówka: "dziękuję Jadoo" itd. więc odwrotnie do kolegi, ja zachęcam Was do obejrzenia bo to na pewno inny Bollywood, a właściwie jego inna strona, którą warto poznać;) pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones