PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 615
ocen
7,6 10 1 158615
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Okrutnie nużący

ocenił(a) film na 5

Nie wiem, może po prostu ten gatunek mi nie leży, ale ciężko było dotrwać mi do końca seansu,
głównie przez nijakość głównego bohatera, ciężko mi powiedzieć czy to wina Matta Damona czy po
prostu postacie kreowane przez Ludluma są takie bezpłciowe. Fabuła została opowiedziana bardzo
chaotycznie, może to przez to że nie czytałem książki odniosłem takie wrażenie.

Nie musicie mieszać mnie z błotem, nie oceniam tu Roberta Ludluma jako pisarza, jedyna jego książka
jaką czytałem to "Testament matarese'a" która średnio przypadła mi do gustu, no ale wyznaję zasadę
by nie oceniać pisarza po jednej książce ;)

ocenił(a) film na 9
Reynevann22

Przyjąłem.do wiadomości. Przetwarzam. Error. Error ;)

ocenił(a) film na 8
vodka85

To nie tak Reynevann22. Bourne u Ludluma to małe arcydzieło postaci.... To co obejrzałeś to bajka, która wzięła z Ludluma lub i Bourne'a jedynie nazwisko i kilka scen, pomysłów niekoniecznie wszystkie na raz w tej samej części ;D

Nie ukrywam, że film się przyjemnie oglądało - natomiast nie łączyłbym tego w żaden sposób z odwzorowaniem książki...

Bourne to tylko chwyt reklamowy by przyciągnąć do oglądnięcia tych, którzy przeczytali te prawie 30lat temu książki szpiegowskie o doskonałej na owy czas fabule... I tak na tych głosach zarobili największą fortunę, gdyż zniesmaczeni fani książek narobili dużo rozgłosu, a reszta nieczytających miała doskonałą papkę, z której nic się nie dowie o Bourne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones