PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11728}
6,2 289
ocen
6,2 10 1 289
Krucjata Wisdoma
powrót do forum filmu Krucjata Wisdoma

Film został zakazany ponieważ sprzeciwił się NWO i walczył otwarcie z bankersami. Nie wolno z nimi walczyć, musicie być posłuszni!
Ok czy ktoś jeszcze zna podobne filmy jak "Wisdom" czy "Oni żyją"? Ja ze swojej strony dodam "oczy szeroko zamknięte".
Krucjata Wisdoma to najlepszy moim zdaniem tytuł. Koleś coś chciał osiągnąć. Film pokazuje że najważniejsza jest miłość i dobro wraz ze współczuciem a nie tylko kupuj, lansuj i sex!
Dodam że nigdy nie widziałem tego filmu w TV. Nawet nie widziałem jego reklamy/zapowiedzi.

ocenił(a) film na 6
mszmarcin

tak by trzeba było zrobić we wszystkich bankach, taki złodziej co ukradnie w sklepie jakieś jedzenie, ubranie idzie do więzienia, a te szuje w garniturach opływają w luksusy, wożą sie super brykami, jeszcze jak im by tego bylo mało wyzyskują swoich własnych pracowników wypłacając im marne pensje.

profix

Ja bym poszedł dalej: banki w ręce złodziei i morderców, a bankierzy do noclegowni, ew. pod most, no może jeszcze uczeni i sędziowie - na Sybir!. Tylko nie wiem, jak by wyglądało nasze życie obsługiwane przez meneli? Ale co mi tam. Grunt, że hasło sercu miłe, więc zwalczaj NWO!

użytkownik usunięty
mszmarcin

Pokazali w TV na MGM. Cokolwiek ten film chce przekazać to straszna nędza, istne popłuczyny po filmach drogi w rodzaju Bonnie and Clyde albo Badlands. Jedyne co z tego filmu zapamiętam to ładna buzia młodej Demi Moore z czasów sprzed operacji plastycznych. Daję mocne 3/10 za buzię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones