PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6892}

Krull

6,3 2 689
ocen
6,3 10 1 2689
Krull
powrót do forum filmu Krull

Kurczę jak ja się go bałam kiedyś o.O szczególnie tego dziadka , któremu tak paznokcie rosły xDD
Pamiętam,że dobre też były te piaski w których się toneło i czarna wdowa to najbardziej mi utkwiło w pamięci ;) Kto oglądał na VHS ?? xdd

ocenił(a) film na 10
AniaScene

Za dzieciaka oglądałem Krull'a na VHS. Pamiętam jeszcze, że zanim rozpoczął się film był jeszcze nagrany koncert AC/DC na kasecie :D
Jakieś 3 miesiące temu po kilku latach obejrzałem go ponownie. Zawsze mnie dziwiło czemu bo zabiciu Siepacza z jego głowy wychodził robak, który zakopywał się w ziemi :P. Zawsze chciałem się przejechać na latającym koniu, albo móc zmieniać się jak 'Ergo Wspaniały' ;P
Kozak film :D

ocenił(a) film na 8
RockyOne

Kurdee ja tych scen nie pamiętam xDD Muszę obejrzeć go jeszcze raz po jakiś 8 latach ;dd Hahaa;d Ja to miałam na kasecie po tym filmie jakieś tańczące gołe baby ;DD Mama zawsze wyłączała niedobra ;C ;)

ocenił(a) film na 10
AniaScene

Może to były jakieś wycięte sceny z filmu, być może miałaś jakąś rozszerzoną wersję :P
Co jeszcze zawsze chciałem mieć z Krull'a to glaive (w wersji na VHS mówiono na nią dżiryt).

ocenił(a) film na 8
RockyOne

Hahaha xD na pewno nie ;p
nie wiem nawet o czym mówisz ;p ile ty masz lat , że więcej pamiętasz ?;>

ocenił(a) film na 10
AniaScene

Glaive to ta gwiazda z wysuwanymi ostrzami, po którą ruszył w góry Colwyn wraz z Ynyr'em (dziadek, który uratował życie księcia po tym jak na zamek najechały Siepacze, w dalszej części filmu ginie, po tym jak poszedł do Pajęczej Wdowy - jego byłem laski). by móc uratować Lysse z Czarnej Fortecy i załatwić Bestię.
Mam już na karku 20-stke :P

ocenił(a) film na 8
RockyOne

AAA ;d Pamiętam ! Faktycznie, no to było dobre <3
To tak jak jaaa :pp

ocenił(a) film na 10
AniaScene

Dzieci kochane mam już na karku 30stke ;) i pamietam ten film z vhs'a ;) Kolega ma rację ! Film był prze kozacki ! Oglądam go przynajmniej raz na rok ....tam był przynajmniej jakiś przekaz ...choć fabuła dość mroczna nie to co dziś.

ocenił(a) film na 9
AniaScene

Też mam 30-stke i pamiętam z VHS. :D Ale jestem w szoku, że rocznik 92 pamięta VHS. Toć zanim dobiliście do wieku tych 3 lat, to już pomału płyty zaczęły wchodzić na rynek. A nawet jeżeli, to kto wtedy, poza mną, Krulla oglądał? :D

Artanis

Cześć Artanis czy posiadasz moze na VHS film Krull ????

ocenił(a) film na 9
tiger29

Niestety nie, wypożyczałem z wypożyczalni. I to wielokrotnie :D

RockyOne

Cześć RockyOne czy posiadasz film może Krull na VHS ???

ocenił(a) film na 10
tiger29

Mam jeszcze gdzieś VHS'y, ale musiałbym sprawdzić.

RockyOne

był bym wdzięczny jak byś sprawdził naprawdę szukam tego filmu na VHS krull może masz legenda z tomem cruise

ocenił(a) film na 9
AniaScene

Fajne włosy ;]

ocenił(a) film na 8
_therion

Dzięki ;] Lol ;3

ocenił(a) film na 9
AniaScene

Nie wiem jak udało Ci się osiągnąć taki efekt, ale są super ;]

ocenił(a) film na 8
_therion

Nic takiego :D Słynę z kolorowych włosów ;]

ocenił(a) film na 9
AniaScene

ale to robisz szamponetkami, tak ?

ocenił(a) film na 8
_therion

Njeee xd To jest pianka ;3

ocenił(a) film na 9
AniaScene

yyyyyy...

AniaScene

Mnie najbardziej przerażała Bestia.

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Pamietam ze ogladalem za dzieciaka. Jako ze tytul zapomnialem dlugo nie moglem go znalesc. Klasyka I jeden z nielicznych wspanialych filmow fantasy z motywem magi, barwnych postaci , podrozy by uratowac ksiezniczke z rak potwora w magicznym zamku.

ocenił(a) film na 8
knight25

Ja akurat tytuł zapamiętałam o dziwo :o Jeszcze jednego horroru z dzieciństwa szukam i nie mogę znaleźć :C

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Jaki... napisz to co zapamietalas.

ocenił(a) film na 8
knight25

Na samym początku policjant znalazł zdjęcia przerażających potworów w takiej wielkiej bramie :D
I te straszydła wychodziły nocą i zabijały ludzi. Był człowiek-małpa , łucznik,indianin wgl wyglądali z YMCA XD
Była taka scena , że dziewczyna kąpała się w basenie i padał deszcz ,a później zamienił się w krew
Pamiętam też , że wszyscy poszli na Halloween , wtopili się w tłum i zrobili straszną rzeźnię . Mam jeszcze jakieś wątki ale mało istotne . I ci kojarzysz coś :D?

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Haha dobre znalazlem choc nie widzialem tego I nie wiem czy to wlasciwy film ale sam obejrze z ciekawosci . Neon Maniac 1986

AniaScene

Przypomniało mi się dzisiaj o tym filmie:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+filmu+sprzwed+~20+lat.,2767245#post_143 40747

ocenił(a) film na 8
AniaScene

Ostatnio przypomnial mi sie ten film. Polecam goraco nsprawde przepiekny film fantasy:)

ocenił(a) film na 6
AniaScene

ja też pamiętam go za karypla.
niestety nic poza sławetnym pająkiem i sypaniem piaskiem z ręki nie pamiętałem :D
normalnie jakbym pierwszy raz to oglądał.

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Dlatego ja sobie darowałam teraz oglądanie :D Niech zostaną ,,miłe" wspomnienie z dzieciństwa :P.

ocenił(a) film na 9
AniaScene

Jak dla mnie to film nic nie stracił. Oglądałem go ponownie niedawno i na mnie dalej robi wrażenie. Wspomnienia nie tylko się nie zepsuły, ale ożyły ze zdwojoną mocą. No i ta muzyka!

ocenił(a) film na 10
AniaScene

Ja oglądał na VHSie niezliczoną ilość razy. I teraz mam na niego ochotę. Film z dzieciństwa. I ten klimat, WOW.

AniaScene

Pokaż w końcu stópki :*

ocenił(a) film na 8
Zenek_Informatyk

następne konto do zablokowania przegrywie ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones