PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238237}

Krwawa misja

Return of the Kickfighter
6,0 33
oceny
6,0 10 1 33
Krwawa misja
powrót do forum filmu Krwawa misja

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Ogladalem na VHS i podobal mi sie ten film. Fajna fabula i niezla akcja

raiden19

witaj posiadasz może jakieś filmy z michaelem dudikoffem oraz richardem nortonem

ocenił(a) film na 7
tiger29

Tak, z Dudikoffem miałem z 5 filmów na VHS napewno Amerykański ninja 1,2,4, Wojownik z Piechoty Morskiej i Czarny grom a z Nortonem pare widziałem 2 mam na dysku w dvdrip.

raiden19

a masz może ten american ninja 1,2 i 4 i jakie masz z nortonem na dysku a możesz jakoś zgrać ???

ocenił(a) film na 7
tiger29

Mógłbym na chomika wgrać

raiden19

jeżli byla by taka mozliwosc byl bym mega wdzięczny

ocenił(a) film na 7
tiger29

Ok tylko to troche potrwa bo narazie nie mam za bardzo czasu mój nick Raiden24, narazie mam tam jeden film z Dudikofem Ludzka tarcza/ Wojownik z piechoty morskiej

raiden19

no okey to poczekam

raiden19

Witaj na kiedy mogę się spodziewać filmów ????

ocenił(a) film na 7
tiger29

Jutro postaram się wrzucić Amerykańskiego ninje 1 i 2 pojutrze coś z Nortonem

raiden19

super a 4 też masz american ninja ??? mam pytanie a z dudikoffem masz może film na VHS szwadrom smierci to były polowania na ludzi i gral tam z nim Steve James ???

ocenił(a) film na 7
tiger29

Nie mam 4 ale poszukaj u kogoś innego na cho.mik.u napewno ktoś ma. Nie mam tego filmu ale oglądałem go pod tytułem Siła pomsty.

raiden19

oki to poczekam na ten amerykańki ninja 1 i2 oraz z nortonem

ocenił(a) film na 7
tiger29

American ninja 2 już jest jutro dodam 1 część. A ten z Nortonem co mam to China O'Brien gra tam też Cynthia Rothrock miałem też Waleczną dame również oboje tam zagrali ale nie wiem czy uda mi się znaleźć.

raiden19

a ten film z Nortonem posiadasz Krwawa misja(1987)
Return of the Kickfighter

ocenił(a) film na 7
tiger29

Nie mam go, szukałem ale nigdzie nie ma

raiden19

cześć posiadasz może ten film z Nortonem https://www.filmweb.pl/film/Nigdy+wi%C4%99cej-1988-209981

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones