PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238237}

Krwawa misja

Return of the Kickfighter
6,0 33
oceny
6,0 10 1 33
Krwawa misja
powrót do forum filmu Krwawa misja

Bez wątpienia "Krwawa misja" jest bardzo... krwawym filmem. Zwłaszcza końcówka filmu. Nie będę opisywał fabuły, bo nie ona jest głównym atutem tej produkcji. Walki w wykonaniu Richarda Nortona stoją na przyzwoitym poziomie. Podobała mi się jego rola takiego szorstkiego, konkretnego squrwiela, który nie pjerdoli się z żółtkami jak matka z łobuzem.
Film posiada fajny klimat wojny w Wietnamie, dobrą ścieżkę dźwiękową i konkretną akcję. Jednym słowem "Krwawa misja" jest solidnym akcyjniakiem.

bennyhillshow

hej a ty posiadaz ten film u siebie i maz mozliwosc zripowania ???

tiger29

Mam na kasecie VHS, ale niestety nie mam możliwości przegrania, ani zdigitalizowania.

bennyhillshow

a wogole jakieś filmy VHSrip ??

tiger29

Wszystko na VHS. Zależy też jakie konkretne filmy Cię interesują, bo sporo ripów np. karate jest dostępne w necie.

bennyhillshow

a jakies posiadasz VHSy ???

tiger29

No ja mam z jakieś 700 kaset na strychu, i to same białe kruki, ciężko do zdobycia tytuły.

bennyhillshow

rozchodzi mi się o coś takiego jak
Conan Barbarzynca z Arnoldem na VHS
Czerwona sonja na VHS
Gorączka z al Pacino
oraz Szwadrom smierci na VHS z dudikoffem albo lncuch poleceń
american ninja1,2,3,4

tiger29

"Gorączka" z Pacino mam.

Z Dudikoffem mam dość sporo filmów, ale czy "Łańcuch poleceń" to nie jestem pewien, a nie mam żadnego spisu filmów.

bennyhillshow

a nie dalbys rade zgrac cos jako VHSrip ???

tiger29

To jest to, że nie mam za bardzo czasu, a po drugie to brak chęci :)

bennyhillshow

Szkoda myslalem że byś coś zgral

tiger29

to co nie dasz rady niczego zgrać ???

tiger29

No niestety. Dopiero to po Świętach będę miał więcej czasu do siebie to mogę ruszyć z tematem.
Kupiłem teraz zestaw kaset i był tam "Dowódca plutonu" z Dudikoffem.

bennyhillshow

hej to co byś coż zgrał ??? Goraczke zPacino i ten z dudikoffem i jeszcze jakie inne masz ???

tiger29

Masz odtwarzacz VHS? Na Allegro czy OLX jest od groma kaset VHS i to od 1zł już. Tam na bank znajdziesz filmy, które Cię interesują. Takie odtwarzacze chodzą po 20zł. Ja przykładowo kupiłem pakiet 120 kaset VHS za 80zł i dostałem odtwarzacz gratis, i to na chodzie :)

bennyhillshow

to co nie zgrasz nic ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones