PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=238237}

Krwawa misja

Return of the Kickfighter
6,0 33
oceny
6,0 10 1 33
Krwawa misja
powrót do forum filmu Krwawa misja

Słabo!

ocenił(a) film na 3

Jestem zawiedziony tym tytułem. Spodziewałem się dobrej akcji, a film przynudza. Fabuła nijaka. W roku 1970 oddział w Wietnamie kradnie sztabki ze złota i gdzieś je zakopuje. Po zakończeniu wojny chcą wrócić po swój łup i go odebrać. I tak w 1987 roku wszyscy z oddziału są zabijani po kolei aby nikt nie zgarnął łupu. Wtedy śledztwo rozpoczyna Pułkownik Brad Cooper czyli Richard Norton. I tutaj zaczyna się najlepsze (a raczej NAJGŁUPSZE). Rusza on do Hong Kongu a następnie gdzieś do dżungli i natrafia na obóz, gdzie szkolą wojowników ninja. Oczywiście Richard Norton bez żadnego problemu załatwia po kolei wszystkich wojowników ninja. TAK! Byle jaki żołnierzyk rozprawia się bez kiwnięcia palcem ze wszystkimi ninja. Buhehehe, prawie jak w "Amerykańskim Ninja". Dalej film ostro przynudza. Denne i bezcelowe strzelaniny, gdzie nie wiadomo kto do kogo strzela. Naprawdę nie warto oglądać. Z trudem wytrwałem do końca. Moja ocena jest surowa: 3/10. Ostatnio oglądałem inny film z Richardem Nortonem o wojnie w Wietnamie - "Cena Błędu" z 1998 roku, który był znacznie lepszy, niż "Krwawa misja". Zdecydowanie odradzam i nie polecam.

Axel

Kurde z Twojego opisu, brzmi to całkiem ciekawie;-0

Axel

masz mozliwość zripowania tego filmu Axel albo Jeti ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones