PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415577}

Krwawe wizje

They Wait
5,7 2 493
oceny
5,7 10 1 2493
Krwawe wizje
powrót do forum filmu Krwawe wizje

W opisie jest błąd bo to małżeństwo mieszkało w Stanach a do Chin wrócili na pogrzeb a w opisie jest odwrotnie

ocenił(a) film na 6
Smerfetka_88_fw

Opis jest dobry, Ty się mylisz ;) Małżeństwo mieszka w Chinach i przyjeżdża do Stanów :)
W przeciwnym razie bez sensu było by prowadzenia fabryki w Chinach i sprowadzanie taniej siły roboczej ze Stanów oraz wysyłać kości z Chin do Stanów

ocenił(a) film na 6
Bogal

Na to wygląda że błąd leży po mojej stronie ;) Ale z drugiej strony oni byli na tym pogrzebie w czasie jak rozpoczął się " Miesiąc duchów " a to jest święto obchodzone w Chinach a nie w Stanach

ocenił(a) film na 6
Smerfetka_88_fw

Szczerze mówiąc jak zobaczyłem tą scenę na ulicy gdzie palili pieniądze, to też myślałem ze to chiny a w opisie jest błąd :). W Stanach jeszcze nie byłem ale myślę ze mieszkańcy Chinatown kultywują swoją tradycje poza krajem. Swoją drogą ich kalendarz i te kolorowe święta są świetne więc pewnie gdybym był chińczykiem też bym tak robił :D

ocenił(a) film na 6
Bogal

No tak pewnie masz racje , że pomimo zamieszkiwania w innym kraju to wielu ludzi kultywuje swoje tradycje . I pewnie właśnie ta scena w filmie mnie zmyliła , no cóż mój błąd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones