PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480715}

Krwawe wzgórza

The Hills Run Red
5,0 7 157
ocen
5,0 10 1 7157
Krwawe wzgórza
powrót do forum filmu Krwawe wzgórza

Sophie Monk

ocenił(a) film na 5

dlaczego postać grana przez tą panią jest rozebrana i przywiązana do łóżka, skoro była "swoja" z perspektywy reżysera? Miało to na celu zmylenie tego Tyler'a i jego towarzyszy? Jeśli nawet tak, to po co skoro za chwilę czarne charaktery i tak całkowicie się ujawniają?

ocenił(a) film na 5
guliver_filmweb

Też miałem wrażenie, że celem było zmylenie towarzyszy.
Dziwne było też dla mnie końcówka, jak ta czarna babka dostała od blondyny tylko kijkiem, i więcej jej nie pokazali. Czyżby od ciosu kijka umarła ? Słabiutki ten film...

ocenił(a) film na 5
KopsonKrk

Zobacz scenę po napisach, wcale nie umarła :-)

ocenił(a) film na 7
KopsonKrk

dokładnie wcale nie umarła lecz przezyła i jest w ciąży, a głowna bohaterka ja trzyma by miec kolejne dziecko ktore w przyszlosci bedzie laleczka :d

ocenił(a) film na 5
karol10104

heh właśnie obejrzałem :P To może 2 część będzie jak dzieciak podrośnie ? Teraz ma już około 4 lat jak zaszła w 2009 :D

ocenił(a) film na 3
guliver_filmweb

Ciekawi mnie jak to się stało, że w jednej scenie blondyna dostaje postrzał w klatkę piersiową i umiera (?) a w następnej - żywa, świeżutka, umyta - pokazuje chłopakowi ten film. Coś przegapiłam?

ocenił(a) film na 3
Jibril

No właśnie - dury film i tyle

ocenił(a) film na 6
Jibril

Dostała w brzuch, jak się przyjrzysz w scenie gdzie jest w białej koszulce w sali kinowej z trupami ma plamę krwi w miejscu postrzału :)

ocenił(a) film na 3
gucio1992

Następnym razem zwrócę uwagę :D

ocenił(a) film na 3
gucio1992

Racja.Dostała postrzał pod prawe zebro z rana wylotowa z tylu.Widać nawet mgiełkę krwi z tylu w tym momencie.W sali kinowej widać krwawe miejsca z przodu i tylu.Teoretycznie taka charakterystyka postrzału powinna pozwolić jej przeżyć.Postrzał bezpośrednio w brzuch bez rany wylotowej nie przeżyłaby ze względu na rozległy krwotok wewnętrzny.Niestety film dla mnie slaby ze względu na wykonanie :(

ocenił(a) film na 2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones