PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89044}

Krwawy sport

Bloodsport
7,2 48 525
ocen
7,2 10 1 48525
7,6 10
ocen krytyków
Krwawy sport
powrót do forum filmu Krwawy sport

Jak sądzicie który film jest lepszy?: Kickboxer czy bloogsport(krwawy sport)? Według mnie oba są super ale bloodsport lpszy. Wyrażajcie swoje opinie! A co do tego kto niże napisał że film jest do bani to on sam jest do bani. Nie zna się frajer:)

ocenił(a) film na 9
Martusia2011

Według mnie też oba filmy są naprawdę super, ale chyba Kickboxer jest jednak lepszy. Przynajmniej mnie się nieco bardziej podoba :)
Pozdrawiam =]

ocenił(a) film na 10
meell

Też jestem za Kickboxerem, ale to co uwielbiam w obu filmach to genialna muzyka.

wrzos09

Lepszy Kickboxer, postać Franka Duxa ( nie Damma )jakoś mnie nie przekonuje ;) ten bilans walk jeszcze ujdzie ale kto by mierzył prędkość kopa w latach 70tych ;)

ocenił(a) film na 9
meell

Jak dla mnie też rządzi Krwawy sport. Może dlatego, że swego czasu oglądałem go prawie codziennie na video :)
Prawie 100% walki, żadnej wydumanej fabuły, czysta napierdalanka i genialna muzyka :)
IMHO najlepszy film w dorobku Van Damme'a.

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

KICKBOXER bije wszystkie filmy na łeb..chodz krwawy sport tez mi sie podobał

ocenił(a) film na 1
Martusia2011

Oba filmy to marne produkcje amerykańskie lat 80. W dodatku klasy B. Żenada..

Stolaz

tak Stoloż a 13 Posterunek, któremu dałeś 10 i dodałeś do ulubionych to podukcja klasy A ;) niektóre filmy/seriale klasy B mają "to coś" i zyskują sobie fanów.

ocenił(a) film na 9
KontoNieJestAktywne

tylko smutne jest to że takich filmów jak Bloodsport czy Kickboxer już się nie robi :(

Stolaz

jak dla ciebie frajerze krwawy sport i kickboxer to zenada to twojim zdaniem jakie filmy sa fajne ?? bo mi cie czlowieku zal nie znasz sie a smuty pierniczysz !!!;d

użytkownik usunięty
Stolaz

stolaz sam jesteś żenada
krwawy sport to extra film znacznie lepszy od kickboxera
a najlepszy film z Van Dammem to lwie serce

Stolaz

W dodatku twój komentarz to marna prowokacja, nawet nie klasy B...

ocenił(a) film na 9
Martusia2011

Ja wole Bloodsport.
Teraz rzadko oglądam filmy tego typu. Jednak, mimo tego zarówno do Bloodsport i Kickboxera przyjemnie jest wrócić.
Do Krwawego sportu mam większy sentyment.

użytkownik usunięty
Jaras_B

Bloodsport jak i kickboxer to już filmy kultowe i ciężko było by mi wybrać który jest lepszy, do oby dwóch mam ogromny sentyment... a muzyczka mmm cud miód
No ale jeśli nie mam wyboru to jednak jestem za kickboxerem, ten klimacik tajlandii i sam trening jest kuźwa nie do podrobienia :)

te dwa filmy maja cos w sobie.jednak wole Bloodsport,fajna muza w Bloodsport jak i w Kickboxer,nawet filmy obecne moga pozazdroscic takiej muzyki:)))

Jaras_B

Krwawy Sport i Kickboxer według mnie najlepsze klasyki z Van Damikiem 10/10

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Stawiam na KrwawySport.Wychowałem sie na tym filmie.Po prostu klasyk:)

guzo83

Ja tak samo i Kickboxer zajebisty a obok tego Lwie Serce

Martusia2011

Krwawy sport, ponieważ był pierwszy. Jednakże postać Tong Po budziła nawet większe obawy, aniżeli Bolo. Także trening w Tajlandii niezapomniany, ale co kopia to nie pierwowzór. Znakomita sprawa dla dzieciaków.

Martusia2011

Oczywiście że Bloodsport lepszy. Żeby nie było - Kikcboxer to też jest wspaniały film, jeden z moich ulubionych, ale zaraz po Bloodsporcie. Ten film ma tak niepowtarzalny klimat, a muzyka w nim to już po prostu kosmos. Wg mnie najlepsze trzy filmy z Van Dammem to: 1.Bloodsport; 2.Kickboxer; 3.Lwie serce. POZDROOO!!!:)

ocenił(a) film na 9
endriu82

dokładnie ,przychylam się do twojej opinii i rankingu 3 najlepszych filmów z Van Damme , zwłaszcza Bloodsport bo darze go największym sentymentem. Cholera, szkoda że już się nie robi takich filmów :/

radziwoj

Właśnie. Nie robi się i już chyba nie zobaczymy niczego podobnego. Smutne:((( Wiązałem wielkie nadzieje z filmem Kumite, ale nie wiem co się stało, że zrezygnowano z jego kręcenia. Zapowiadał się naprawdę świetnie. Z tego co wiem miało to być nawiązanie do Bloodsportu właśnie. Lecz coś nie wypaliło. Trudno:( Na pocieszenie powiem tylko, że zawsze można wrócić do tych pięknych filmów Van Damme'a z końca lat 80-tych i początku 90-tych:))) Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 10
endriu82

Przychylam się do Twojej opinii :)
Również uważam, ze te trzy filmy są najwiekszym dorobkiem upadającego już Van Damme'a.

Martusia2011

10 lat temu oba filmy były dla mnie zachwycające, a sama postać Jeana wzbudzała podziw i respekt. Widziałem je ostatnio i niestety muszę stwierdzić, że wielkiego widowisko już nie dostrzegłem. Został jedynie ogromny sentyment to tych produkcji i uśmiech na mojej twarzy podczas oglądania nieco "sztucznych" walk. Jednak wciąż trzymają klimat i warto do nich wrócić!

sLee

bym zapomniał - mimo wszystko kickboxera darze większą sympatią ;-)

sLee

Kickboxer czy krwawy sport...hmmmm...., oba świetne, ale jak miałbym wybierać, to stawiam na kickboxera...., w takich filmach najbardziej podobają mi się sceny treningu, niż sama walka, a w kickboxerze jest jego pełno..., moim zdaniem najlepsze filmy Van Damme'a to Kickboxer, Bloodsport, Quest i Lwie serce..., z chęcią powracam do tych filmów, i szkoda, że era takich filmów minęła:/

hary_5

Lepszy jest "Bloodsport". Wydaje mi się że jest trochę brutalniejszy. Choć tamten drugi też jest dobry.

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Oba rządzą, są wspomnieniem minionej epoki :)
Muzyka - rządzi, nawet oryginalną płytę w limitowanej edycji udało mi się kupić na allegro :)

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Moim zdaniem Krwawy sport ma ciekawsze sceny walki i lepszą fabułę, jednak KickBoxer ma w sobie to coś że oglądałem go kilka razy, po prostu ma ciekawe sceny i trzyma w napięciu. KickBoxer II też jest niezły. Ale mimo wszystko BloodSport rządzi -klasyka MA

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

KRWAWY SPORT czy KICKBOXER ,bardzo trudna decyzja, jeśli zestawićby dwa inne filmy z jego repertuaru byłoby chyba łatwiej - a tak jak dla mnie obydwa na równi a zaraz po nich jeszcze LWIE SERCE .

ocenił(a) film na 9
pix3

Kickboxer ale dla mnie na szczycie Lwie serce !

zychu93

Nie potrafię wybrać jednego z tych dwóch filmów - oba są rewelacyjne. w "Krwawym Sporcie" więcej się dzieje i jest lepsza muzyka, a w "Kickboxerze" jest ciekawsza fabuła no i Van Damme ma fajniejszą laskę(ta blondyna w "Krwawym Sporcie" zawsze strasznie mnie wkurzała!). O walkach nie wspomniałem, bo w obu filmach są świetne!

Martusia2011

tak jak moi przedmówcuy uważam oba filmy za super produkcje ale mimo tego osobiście sięgam częściej po Kickboxera i ta muzyka miodzio.pozdro

marcinczernia

oba sa fajne ale wydaje mi sie ze jednak kickboxer troszke lepszy :)

ocenił(a) film na 8
Martusia2011

Jeden i drugi są rewelacyjne. Kickboxer moim zdaniem jest troszeczkę lepszy, ale bądź co bądź fabuła była skopiowana z Krwawego..., który wyszedł 3 lata wcześniej i do którego mam większy sentyment. Wolę Jong Li od Tong Po :)

ocenił(a) film na 8
piopawlowski

Poprawka - tylko rok różnicy między tymi filmami. Myślałem, że więcej...

ocenił(a) film na 6
Martusia2011

dla mnie także lepszy jest Bloodsport jako dzieciak oglądałem godzinami te walki chociaż kickboxer też jest świetny
POZDRO!

ocenił(a) film na 9
Martusia2011

Oba filmy kultowe i dorzucam jeszcze Lwie Serce... aż się łezka kręci gdy ogląda się te filmy. Ten klimat, ta muzyka coś pięknego. Lata '80 i początek '90-tych po prostu wymiatały. Te filmy można oglądać w nieskończoność... :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

1.Lwie serce
2.Bloodsport
3.Kickboxer

Trzy najlepsze filmy w dziejach kina ;) moje ulubione

ocenił(a) film na 10
gosuralf

Krwawy Sport nieco lepszy

gosuralf

Dla mnie tak samo i Bez Odwrotu zajebisty

ocenił(a) film na 9
Martusia2011

W dziecinstwie w kolo ogladalem filmy na VHS z Van Dammem. Ostatnio postanowilem przypomniec sobie najlepsze hity z moim idolem z dziecinstwa i najlepsza trojka moim zdaniem to:
1. Bloodsport
2. Kickboxer
3. Lionheart

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Ciężko dokonać wyboru.Więc lepiej chyba troszkę rozdrobnić na mniejsze szczególiki.Więc jeśli spopjrzymy pod kątem treningu to Kickboxer jest najlepszy:))Bez dwóch zdań mam w sobie niebotyczną energię.No jeszcze jeden filmowy trening który porwał mnie w swój żywioł to było z filmu "Miasto aniołów" z Olivierem Grunerem.Jeśli jednak chodzi o sekwencje walki to Bloodsport bije zdecydowanie na głowę:D Choć finałowa walka jest trochę skopana.A co do żelaznej tróki Jeana to trzeba koniecznie dorzucić Cyborga.Sławna scena ze ścieków,gdy w szpagacie wisi pod sufitem i ciacha nożem...Miód dla oczu:D

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Oba wymiatają,ciężko jeden film wybrać. Mają klimat i powracam do nich z dużym sentymentem.Moim zdaniem jedne z najlepszych filmów kina akcji.

ocenił(a) film na 8
Martusia2011

to tak jakby dyskutowac na wyzszoscia swiat bozego narodzenia na swietami wielkiej nocy.... oba filmy to klasyka!

Martusia2011

Zdecydowanie bez żadnych wątpliwości "Krwawy sport".

ocenił(a) film na 9
Martusia2011

Oba filmy sa fajne i nawet w czasach dzisiejszych czasem lubie se obejrzec te starocie :)
Zawsze podobal mi sie bardziej "Krwawy Sport" do momentu kiedy dowiedzialem sie ze ten caly Frank Dux to ostra sciema, koles sporo zarobil na tym filmie glownie ze swej szkoly walk, ktora przezywala prawdziwe oblezenie po emisji filmu. A to zwykly frajer jest w porownaniu do filmowej postaci, ktora ponoc miala byc na faktach :)
Prawdziwy Frank Dux wystepuje tez w filmie - pokazany jest przez kilka sekund jak siedzi za Van Dammem
Moze jako ciekawostke dodam, ze poza Van Dammem wystepuje w obu filmach jeszcze jeden aktor "Tong Po z Kickboxera" (Michel Qissi)gra rowniez mala rolke w "Bloodsport" - Paradesa - w zyciu bym go nie poznal taka fajna charakteryzacje mu zrobili w Kickboxerze :)

ocenił(a) film na 8
T_O_M_I

Ciekawe tylko czy TVN wyemituje film w pełnej czy w skróconej wersji? A mam na myśli między innymi właśnie walkę Bolo vs Parades. Bo pełną wersje Krwawego sportu oglądałem tylko na VHS, a w telewizji zawsze coś było skrócone.
A co do tematu! To " Bloodsport " jest lepszy, choćby dlatego że pokazanych jest wiele technik sztuk walki a w " Kickboxerze " tylko jedna.

ocenił(a) film na 10
Martusia2011

Zdecydowanie Bloodsport. Kultowa muzyka i sceny walki. Szkoda tylko, że najprawdopodobniej Frank Dux to pozer, który stworzył sam swoją historię. Ale film znakomity.

Brynio79

Wiesz stary, nawet nie wnikam w to czy prawdziwy Frank Dux to pozer, czy nie. Właściwie to w ogóle mnie to nie obchodzi. Van Damme stworzył w tym filmie i tak świetną kreację. Wyjątkowość tego filmu polega właśnie na tym, że przedstawiona jest w nim bardziej postać, charyzma i charakter samego Van Damme'a, a nie Franka Dux'a, a jeśli już to w naprawdę niewielkim stopniu. A ścieżka dźwiękowa Bloodsportu powinna być książkowym przykładem, jak muzyka ma być wtopiona w film i jak powinna oddawać charakter filmu, jak powinna z nim współgrać. Film i muzyka do niego, powinny mówić jednym głosem i tak w Bloodsporcie właśnie jest. Paul Hertzog zrobił niesamowitą robotę tworząc podkład muzyczny do tego filmu. Muza w Bloodsporcie jest nie do przecenienia. Dziękuję Jean Claude'owi za to, że za dzieciaka mogłem oglądać takie filmy jak ten, i za wspomnienia z nim związane. Sam Bloodsport to wałkowałem miliony razy, nie zliczyłbym nawet ile. KurXXXa, jak ja bym chciał mieć znowu dziesięć lat ;( POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)))

ocenił(a) film na 10
endriu82

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones