PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314260}

Krwawy trop

Blood Trails
3,7 876
ocen
3,7 10 1 876
Krwawy trop
powrót do forum filmu Krwawy trop

Ten film skłonił mnie do stworzenia nowego tematu na tym forum, choć moja opinia pewnie nie zaskoczy większości...

Jeśli ktoś chce się sugerować opiniami to niech się zasugeruje większością głosów i wypowiedzi. Totalnie nie rozumiem ludzi którzy dają 10/10 tylko dlatego żeby podciągnąć mu ilość punktów.

Nuda i jeszcze raz nuda! 3/4 bohaterka filmu jeździ na rowerze i ucieka przed nieznajomym facetem, który zresztą jest pokazany jakby ją wogóle nie gonił ! Ona ful gaz, on idzie sobie spacerkiem. Do tego dochodzi kompletnie nielogiczne myślenie tej kobiety - fakt że mogą ją dręczyć wyrzuty sumienia przez przygodny sex, do tego poczucie że ktoś ją wykorzystał (po cholerę dzwoniła do niego? tylko z wdzięczności że nie dostała mandatu?). Ale co z tego, wydawała się być taką silną kobietą a takie błędy popełniała: rzucać siekierką? normalne że się odsunie; próbować przejechać faceta i nie sprawdzić czy leży pod kołami, dzwonić z jedynego miejsca gdzie jest zasięg i nie poczekać na pomoc (ok była w szoku że tam wisi jej chłopak ukrzyżowany, ale czy nie szło się domyśleć że on nieżyje skoro stracił tyle krwi?). Może jestem nieludzka i nie wiem jakbym się zachowała w sytuacji kiedy jakiś facet mnie goni i chce zamordować, nie wiem....

A swoją drogą - to o co temu facetowi chodziło? Jaki był motyw jego zabójstw? Wychodzi na to że to było tylko jego hobby, wogóle nie rozwinęli tego wątku.

Pozatym niedociągnięcia w filmie, np. kiedy wyszła z wody jej twarz była prawie czysta, minutę później spowrotem była upaprana krwią.

Może ktoś się zasugeruje moją opinią, może nie, ale tym razem nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać swojego zdania na temat tak beznadziejnego filmu!!!!!!!!

pozdrawiam wszystkich miłośników oglądania filmów :)))

ocenił(a) film na 4
alusia567

Całkowicie się z Tobą zgadzam - zwróciłam uwagę na te same 'niedociągnięcia' w jej rozumowaniu + fakt ponownie umazanej krwią twarzy tuż po wyjściu z wody. Kilka razy mogła uciec, ale - żeby wypełnić jakoś czas filmu - nie robiła tego. Film kiepski, a sam końcówka - SPOILER -
marna kiedy to nasza bohaterka 'ożywa' po wylaniu morza krwi.

ocenił(a) film na 5
kajot9

ja też się zgadzam ale jeszcze jedno co chce dodać to po co sie wracala jak na początku odjechala tą ciężarówką z tym gościem przeciesz to oczywiste ,że chlopak byl martwy .ten film nie trzyma sie kupy

alusia567

Nudy!!!Półl filmu bohaterka jedzie na rowerze ;nieloginczny!!! np scena z policjantami... Nie polecam! Od samego poczatku zapowiadał się nie ciekawie. 2/10 za koncowke.

ocenił(a) film na 1
alusia567

tez sie z Toba całkowiceie zgadzam:) ten film to porazka! tez zauwazyłam duuzo błędow m.i. to ze ma czytsta twarz a po chwili urudzona krwia:d ten film to jakies kpiny:) pomysł moze i dobry ale wykonanie... lipa:)

ocenił(a) film na 2
alusia567

bezmyslność tego filmu aż emanowała... ten film jest jak bezpółciowe organizmy...

ocenił(a) film na 1
alusia567

napisalas to bardzo dobrze... po co dzwonila? beznadziejny poscig, ona ucieka a facet gapi sie jak szpak w p*zde zamiast gonic, nastepnie ta "czysta" twarz, drwale niemowy (telepatia nawiazuja kontakt widac), haha jak ona zaparkowala tym rowerem ze wszystkich drzew akurat to ktore scinali (przyjac drzewo i przezyc to sztuka), siekiera (debilizm), policjanci "nie ruszaj sie" (normalnie by mu tylek przesrutowali po pierwszym upomnieniu) i masa innych bezsensownych zachowan!!! szok ale sie denerwowalem ogladajac ten film i nudzilem sie ze bajka... tempo filmu slabe powinna byc tu akcja jak sie marzy... jak cos zaczynam to koncze dlatego dotrwalem do konca i ocenilem 3/10 bo ten 3 za cycki haha! byly najlepsza czescia filmu ;]

ocenił(a) film na 1
alusia567

prawie dalem sie nabrac na brak happy endu... prawie robi wielka roznice hehe

ocenił(a) film na 1
Peszulino

Eden Lake - polecam przyklad fajnego thilleru tez ucieczki ratowania sie w jakis sposob i dobrego tempa

ocenił(a) film na 4
alusia567

"Nielogiczne myślenie głównej bohaterki'

- nielogiczne to jest myślenie, że ktoś prześladowany w lesie przez psychopatę będzie myślał logicznie.

użytkownik usunięty
alusia567

Ten film mógłby być niemy i tyle samo bym zrozumiała. Bohaterzy nie mają języka w gębie.